• (bkz: soundgarden)
 • rage against the machine'e vokalist olarak atanan soundgardenın süper adamı..
 • alice cooper'ın the last temptation albümündeki stolen prayer ve unholy war şarkılarının altına imzasını atan ve back vokalini de sakınmayan güzel adam.
 • ortaokul yıllarımızdan bu güne dek uzanan bir esinti, yeşil gözlü siyah saçlı bir ilah, kler ile paylaşmaktan hiçbir rahatsızlık duymadığım bir platonik obje -daha- olarak chris "saçlarına hasta idim kestin ne ettin sen ne ettin" cornell. diğeri için (bkz: batuhan mutlugil)

  (caddede bir yaz akşamı)
  - şuna?
  -hayır hayatta bakmam ya
  - ya buna?
  - alakam olmaz
  - chris cornell geçse naparsın peki hande
  - bilemiyorum emin değilim
  - (birlikte) eheoehe

  ben de değilim klerza, ben de değilim*.
 • singles'da görünen soundgarden adamı. saçlarının kısalmasıyla seksapelinin önüne geçilmez olduğu da bir gerçektir hani.
 • chris cornell bir dönem (ortaokul) yıllarında hayallerimizi süsledi ise de,

  - şimdi saçlarını kestirmiş, maymuna dönmüştür (ctrl+z)
  - kıvır kıvır saçları bize zaza genleri olduğunu kanıtlamaktadır (ctrl+z)
  - sesi güzel olmasına, evet güzeldir, ama soundgarden 90'larda kalmış, mesela 2001 senesine kadar gelememiş, kalplerimizi işgal edememiştir (ctrl+z)
  - mesela sokakta yanımızdan geçse, yahut aynı asansöre binsek ordinary chris olarak asla dönüp bakmayacağımız bir insandır (ctrl+z), zaten bu tip kişilerle ilgili seçimlerimizi belirleyen, sonradan bizi maymun eden hep bu sahne karizması değil midir? sahnede elf prensesi zannedilen bir kişi gerçek hayatta patata burun olabilmekte, "ben ne yapmışım" dedirtmektedir. chris cornell de bildiğin esmer bir adamdır, bana bu cümleyi sarfettirmiştir. (ctrl+z, ctrl+z, ctrl+z)
 • sözlükte çizdiği "fenerbahçeli minibüs şöförü" imajıyla ters düşen bir nicki olan kullanıcı.
 • ozzy osbourne, ronnie james dio, glenn hughes ve bruce dickinson gibi insanların ağız birliği etmişçesine hayranlıkla bahsettikleri, hatta bruce'un radyo programlarında öve öve bitiremediği müthiş ex-soundgarden vokalisti.
 • 'she can't change me ' isimli güzide kaydini ben bunun fransizcasini da söyleyeyim ama bilmiorum o dili olsun bi sekilde söölerim dyerek kaydetmis lakin bicok yerde yaptigi hatalar ( misal la monde) fransiz hayranlarinca sempatiyle karsilanmis simdilerde rage against the machine e solist olmus laflari dolasan rage nolcak ne bitcek diye merak etteiren nolursa olsun gencligimin aski insan...
hesabın var mı? giriş yap