şükela:  tümü | bugün
 • bugün tsi 10.30'da facebook üzerinden binlerce kişiyi hipnoz edeceğini iddia eden kişi.
  http://www.socialtrance.com/
 • bu gün canlı gaste konu olmuş kişi. kendisi internet üzerinden binlerce kişiyi hipnoz edeceğini iddia etmiş. duyar duymaz sitesine girdim acep nedir diye. anladığım kadarıyla katılımcı çokluğundan dolayı olayı canlı yayından, internetten dinleyebileceğiniz audio formatına çevirmişler. siteye girdiğimde kendisi ingiltere' den canlı yayından yayın yapıyordu ve twitter-facebook üzerinden gelen sorulara cevap verip, hipnozla ilgili bilgilerini paylaşıyordu. henüz denemedim, linki açtım ve duruyor. deneyimlerimi editleyeceğim.

  http://93.174.97.26/…3e2deea4/data/socialtrance.mp3

  edit: yalan dolan. ya da ben beceremedim.
 • eşcinselmiş.
 • sead eldridge ile evlenmiş.
 • zuckerberg'in harvard'dan arkadaşı ve facebook'un kurucu ortaklarından biridir.
  facebook'un ilk sözcüsü olan chris hughes daha sonra şirketten ayrılarak hitabet yeteneğini ve teknolojik birikimini başka bir alanda değerlendirme yolunu seçti.
  abd eski başkanı barack obama'nın 2008 seçim kampanyasında görev aldı ve tüm sosyal medya faaliyetlerinin koordinasyonunu sağladı. obama'yı başkan yapan adam olarak nam saldı.
  chris hughes seçim sonrasında, sosyal medya sayesinde dünyayı değiştirmek için kurulan jumo isimli girişiminin yöneticisi oldu.
  2012 yılında abd basınının önde gelen kuruluşlarından the new republic'in çoğunluk hisselerini satın aldı. ancak kâr edemeyince 2016 yılında ayrıldı. şu anda insanlara vatandaşlık geliri getirmeye yönelik kâr amacı gütmeyen örgüt olan economic security project'in kurucu ortağı.
hesabın var mı? giriş yap