şükela:  tümü | bugün
  • sven vath’in tahtını sarsmayı başarabilen isim olarak kabul goren dj.
  • iki hafta sonra buraya gelecek olan, canli dinleme firsati bulabilecegimiz basarili techno dji/produceri
  • produktorlugu ile oldugu kadar djligi ile de saygi goren, almanya'nin son donemdeki dj stari denilebilir. monica kruse ile beraber bu cuma venue'da guzel bir set cikaracagini da umuyorum. cesitli dj'lerle yaptigi calismalarla da adindan soz ettirir. umek ile yaptigi love express ep'si oldukca guzeldir. ayrica stigmata adiyla da release'leri olan liebing'in kendi adi altindan cikardigi stigmata ep serisi de bulunmaktadir (en son 9 cikti sanirim).
  • neden bu kadar sevildiginin ve saygi gordununun kanitini dun geceki performansiyla ortaya koyan super sahsiyet. daha bir sevdim simdi.
  • uzaktan esmer ve dazlak hafif yapili bi turk u andiran gorunusunun altinda gercek bir almanmis kendisi.
    kendisine artik tahammul edemedigim gurultulu hard techno or trance tatsizligina bizi suruklemedigi hatta tribal dahi caldigi icin tesekkur etmek isterdim ya neyse...
    yillarin tecrubesi yaramis demekki bu sefer tadindan yiyemedik.
  • downtown recs cikisli dj. diger yandan ulkemizin yurtdisinda gecerliligi onayli dj'i dj2funin en yakin arkadasi.
  • haziran ayi itibariyle ilk albumunu cikartacak olan, umek'e dogumgunu partisinde eslik eden liebling.
  • evolution adli albumunun promosu el altindan edinilen ve soulseek'e yerlestirilen, albumdeki parcalardan birinin* adinin soulseek olmasiyla da insani ayri bir etkileyen yeni kral.
  • asil adi christoph liebing'dir.