şükela:  tümü | bugün
 • sheffield united'ın, şu an 50 yaşında olan menajeri. önce batmak üzere olan northampton'ı oyuncuların maaş alamadığı sezonda league one'a çıkardı; daha sonra hala çalıştırdığı sheffield ekibini league one'ın dibinden alıp championship'te zirve mücadelesine soktu. united'ın başında çıktığı 60 maçta 40 galibiyet, 10 beraberlik ve 10 yenilgisi var şu an için.

  genç değil artık ne yazık ki ama teknik direktör olarak normal şartlarda en az 10 sene daha tam verimle görev yapması mümkün. umarım ve sanırım adını önümüzdeki yıllarda daha sık duyacağız.
 • championship ekipleri içerisinde en hoşuma giden futbolu oynayan sheffield united takımının teknik direktörü. bu sezon için premier league uzak görünüyor belki ama önümüzdeki sezonlar için başarılar diliyorum.
 • çalıştırdığı takımın logosunu sırtına dövme olarak yaptıran, benim için efsane olan teknik direktör.

  (bkz: sheffield united)
 • maçlarda yaptığı akıllıca hamlelerle ,
  takımı harika idare ediyor.
  bu sezon bir kaç maçını izleyip kendisine hayran kaldım.
  türk teknik adamlarda olmayan tüm harika özellikler kendisinde var.
 • bindirme yapan stoperleri, ön liberonun yanına savunmanın önüne gelen oyun kurucu santrforu, rakibin kanat oyuncularına göre maç bazlı olarak sağ ya da sol kanatta konumlandırdığı bekleri derken premier league'de ciddi şekilde ezber bozan, avrupalı teknik direktör çöplüğüne dönmeye yüz tutan ingiltere'de büyük ölçüde britanya ve irlandalı oyuncularla acayip işler yapan, çok beğendiğim teknik direktör.

  bu yıl başladığı çizgiyi bozmadan takımı sheffield united'ı ligde tutarsa büyük iş yapmış olacak ki bence de ligde rahatlıkla kalacaklar.

  yardımcısı alan knill ile birlikte acayip simbiyotik bir menajerlik kariyerleri de var. bir kulüpte biri diğerinin asistanıyken, kulüp değiştirince görevleri de değiştirmişler.

  umarım bu başarısını sürdürür.
 • bütcesi 126 milyon euro olan takımla ile premier ligde 21. hafta itibarı ile ilk altıyı zorlayan teknik adam. milyar euroluk bütçeli takımların arasında başarısı takdire şayan.
 • benim ve çoğu insanın geldiği gibi düşer dediği sheffield united'ı neredeyse şampiyonlar ligi'ne sokacak olan menajer. klopp hocam kusura bakmasın ama bence premier lig'de yılın menajeri.
 • sheffield united'daki gorevinden ayrilacagini aciklamistir. kisitli kadrosuna ragmen gecen yil takimi neredeyse kafaya oynatmasina ragmen bu yil ligin dibine demir atmis durumdalar. yolu acik olsun.