şükela:  tümü | bugün
  • çok yetenekli, şarkıcı adayı kızımız. şu sıralar yavaş yavaş grubu atc* ile hit olan bazı şarkıları coverlayıp milyonları geçerek zirveye doğru yürüyorlar. özellikle, neredeyse sesini arka planda bırakabilecek derecede olan güzelliği ve şirinliğiyle ilgi çekmekte.
    yaptıkları coverlardan bazıları:
    "heart attack" - demi lovato (favorim)
    beauty and a beat" - justin bieber
    "good time" - owl city & carly rae jepsen
  • güzel sesli bir hatun. against the current diye bir grubun vokalistiymiş. kendisi ünlü youtuber alex goot ile yaptığı düetlerle daha da meşhur olmuş vaziyette. sesinin ne alemde olduğu demi lovato'nun heart attack şarkısına yaptığı coverda izlenebilir ama şu alex goot tayfası ile coverladıkları one more night da takdire şayan:

http://www.youtube.com/watch?v=azhmncb8krc

ayrıca 1995 doğumluymuş.
  • tam adıyla christina nicola costanza. 23 ağustos 1995 doğumlu tatlı, şirin şey. youtube çıkışlı müzisyenlerden biri. çoğunlukla yaptığı coverler ile tanınmakta.
  • şu aşağıda paylaştığım vidyoda baya seksi olan şarkıcı. twitter'a "humans are like pancakes and waffles. we're made of the same ingredients but we're so very different." yazmış. gülümsetti.

http://www.youtube.com/watch?v=cslao7zxs2m
  • lise 10.sınıfa giderken bir gece ansızın kendimi stay high şarkısını dinlerken buldum. resmen büyülenmiştim. o sese aşık olmuştum. kör sağır sakatta olsa bu şarkıyı söyleyen karı kabulümdür diyerek youtube tan videosunu izledim. bütün gece sabaha kadar uyuyamamıştım o kız hiç aklımdan çıkmıyordu ama elimden hiçbirşey gelmiyordu.
    sabaha kadar hiç uyumadan onun stay high şarkısını dinledim.bu şarkı beni bambaşka dünyalara götürmüştü. bir anda yaşadığım ülkeden, yaşadığım hayattan hatta ailemden bile soyutlanmış sanki bir önceki hayatımda onunla birlikteymişim gibi değişik hislerle birlikte bütün gece uyuyamadım. sabah olduğunda da hastayım bahanesi ile okula gitmedim.
    bu kadının makyaj videolarını bile patçat ingilizcemle izledim. bu karı çok tecrübeli bir kaşardı. bu işi global boyutta yapıyordu. elindeki silahı anlamış olacak ki bir de kendi kanalına get to know me diye bir video koymuş. zaten büyülenmiş olan ben kara sevdaya tutulmuştum.
    hayatımın full time depresyon senesi başlıyordu. otobüs durağında okulda hatta tuvalette bile onun şarkılarını dinliyordum. bu hayranlıktan da öteydi. kendimdeki bu hale ne ben ne de arkadaşlarım anlam verebiliyordu. herkes öğle yemeğine çıkarken benim kulaklığı takarak müzik dinlemem sınıf arkadaşım galip'in dikkatini çekmiş olacak ki ellerimi uzatmamı söyledi bende koşulsuz uzattım. önce benim ellerimle benim başımı kavrattırdı ve dedi ki: "bu ellerinin arasında kendi başın olacağına sevdiğin kızın başı olsun" dedi. sevdiğim kızın ellerimin uzanabileceği yerlerden çok uzakta olduğunu bilmiyordu.
    kafamda hayaller kurup chrissy ile tanışıyordum. her hayalim mutluydu, yalan olduğunu biliyordum fakat benim için o yalanlar da olmasa mutlu olmak diye bir kavram yoktu. kararım kesin, yolum ise önümdeydi. amerika da eğitim görüp onunla tanışacak ve hatta evlenecektim. bir gün onu unutacağımı içten içe seziyordum.
    beni bu hipnozdan uyandıran şey ise bir başka şarkı olmuştu. bu şarkı cem karaca'nın ölüm parçasıydı. hesaba katmayı unuttuğum yegane son "ölüm"
  • (bkz: güzellik)
  • lol worlds 2017'de güzel bir sahne performansıyla gönüllerimize taht kurmuş şirin, güzel, tatlış bir hatun. sesi ve minyon haliyle sahnede minnoş hareketleriyle beni bitirmiştir kendisi.
  • ...