şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ben affleck’i ben affleck’ten iyi oynar.
 • zayıflamalı filmlerin bir numaralı ismi. christian gel zayıflamalı film var!
 • oynadigi 8 degisik film ve 8 degisik kilo cizelgesi.

  https://pbs.twimg.com/media/bsjvt9vcqaau4eu.jpg

  edit: link
 • hakkında bu kadar entri girilince yine 30 kilo almış veya 30 kilo vermiş sandım.
 • ben affleck'ten bin kat daha iyi batman rolü yapan oyuncu.

  ben affleck iyi bir oyuncu fakat batman olarak kesinlikle iyi değil...
 • bu adamın bir karısı var, ve bu kadın ne zaman isterse bu adamla sevişebilir ha?
  vay ulan.
 • kendisinin nasıl bu kadar hızlı kilo alıp verdiği konusuna gerçeği bilen biri olarak açıklık getireyim.

  --- spoiler ---

  hatırlarsanız the prestige'de oynayan bale abimizin bir ikiz kardeşi vardı ve bunların hayatındaki düstur, bu gerçeği saklayıp, bu avantajdan sanatında faydalanmaktı. hatta the prestige filminin konusu tamamen bale abimizin hayat hikayesine dayandırılarak yapılmış.

  --- spoiler ---

  kendisinin bir ikizi var, ikisi de oyuncu. tek kişilik hayat yaşamaya çalışıyorlar. biri şişman, biri zayıf. o nedenle birinin rol aldığı bir yapımdan sonra en azından bir kaç ay bekliyorlar ki diğeri bir projeye başlamadan önce kilo verme süresi olsun. bu gerçeği sanatı uğruna saklıyorlar, biz de bu adam nası oluyor da bir ince bir kalın diye oturup düşünüyoruz.

  ha inanmadın mı? buyur kaynak.
 • hollywood ilüzyonuymuş şimdi bak sen! bu adam oynadığı filmler için neler yapmış bakalım; american psycho için vücudundaki yağ oranı o kadar düşüktü ki adamın diyeti, egzersizi fitness dergilerine konu oldu. sonra 2004 yılında the machinst için adama biraz kilo ver böyle zayıf bir adamı oynayacaksın diyorlar. adam sete 54 kilo olarak geliyor. boyu 1.82 bu adamın. zaten filmi izlerseniz ne kadar rahatsız bir görüntü olduğunu görürsünüz. sonra adamımız bir kaç ay sonra batman kostümüne giriyor. 54 kilo olduğu bir filmden çıktığı için kilo alması gerektiğini söylüyorlar. sonrasında karbonhidrat ağırlıklı bir diyet ve hayvan gibi bir work-out programıyla bir kaç ayda 3te 1i kas olacak şekilde yaklaşık 44 kilo alıyor. evet 44 kilo. sonra the fighterda rolü icabı gene çok kilo veriyor ve batmanin devam filmi için gene kilo alıyor. en son american hustleiçin resmen çizburger yiyerek göbek yapıyor. gerçekçi olsun diye ıvır zıvır yiyor adam.

  yani kısacası rollerinin hakkını vereceğim diye kendini sırf harap etmesi bile saygıya değer bir oyuncudur. oyunculuğuna saygı duymayanların bile bence emeğine saygı duyması gerektiği kanaatindeyim. şulinke bakarsanız anlattığım şeyleri daha iyi anlayabilirsiniz.

  bir de çocukluk halinde başarılı bir oyuncu olup yetişkinliğine bu başarıyı taşıyan ender oyunculardandır christian bale.
 • batman olarak kamera karşısına bir daha geçmeyeceğini kesin olarak belirtmiştir. 'bundan daha fazlası açgözlülük olur ' demesi de bazılarına gerçekten örnek olmalıdır. hakikaten bravo...
 • - chris, zayıflamalı film var. hem de tesla'yı oynıycan. ne dersin?
  - nereyi imzalıyoruz?