• fifty shades of grey üçlemesinin ana erkek karakteri. genç, yakışıklı, zeki, zengin, iş sahibi, kontrol manyağı, farklı zevklere sahip; esas kız anastasia ile beraber tüm dünyada fenomen olmuş bir beyefendi...
  • elimde olmadan christian troyla kıyasladım ben bunu.
    nip/tuck dizisinin yakışıklı estetikçisi, bir türlü aşık olamıyor, onla bunla yatıyordu ya. bi yandan da zengin ve çok yakışıklı. ama sonra bir kadın çıkageliyor ve christian yavaş yavaş değişmeye başlıyordu.
    anladın sen..
  • gerçek adı edward cullen olan kitap* kahramanı.

(bkz: #27823158)
  • sadettin saran'la kıyasladığım adam!
  • kadınların tedavi etme güdüsünün yeni nesnesi.
  • ian somerhalder'dan cikar guzel bir christian grey.
    ryan gosling de olurdu aslinda ama o kadar kaliteli filmlerde oynadiktan sonra, kendini fifty shades of grey ile populariteye kurban edecegini zannetmiyorum.
  • kıskançlığın alemi yok beyler, bulup da bunamanın alemi yok hanımlar... adam iyi eğitimli (harvard terk), iyi aile evladı, ultra zengin, başarılı, çok yakışıklı ve süper seksi, sapık ama aynı zamanda romantik, sahiplenici, şaraptan anlayan, iyi dans eden, piyano çalan, uçan, yelken kullanan bir bad boy... daha ne olsun pardon? yemeyip, yanında yatmayı öneriyorum.
  • kitabı bitirdikten sonra hasbel kader "bizde niye yok ya" diye düşündüğüm karakter.

ps : kitap karakterini kıskanacak kadar düştüğüme yanıyorum.
  • (bkz: cinsel sadist)
  • kadınların güç tutkusunun bir ürünü olan karakter.

zengin
    yakışıklı
    seksi
    koruyucu
    yatakta çok iyi...vs.

hayaller bir adamda toplanınca ve araya gerçek hayatta pek dile getirilemeyen sado-mazo fanteziler girince bu kitaplar da çok satıyor haliyle. keşke biraz da edebi değer taşıyan bir romanın kahramanı olsaymış, o zaman daha çekici olurmuş ve sadece kezbanlara hitap etmezmiş. ama bu kadar boş bir kitap söz konusu olduğunda sadece ticari kaygı taşıyan kişilerce yazılmış bir roman karakteri olduğu ortaya çıkıyor.
hesabın var mı? giriş yap