şükela:  tümü | bugün
  • 1982 doğumlu, italyan futbolcu. sağ kanatta oynamaktadır ve bu sezon başı sampdoria'dan napoli'ye transfer olmuştur. napoli'de 11 numaralı formayı giymekte. 2 sezon oynadığı sampdoria'dan önce ise, vicenza, fiorentina ve treviso formalarıyla mücadele etmiş. izlediğim napoli maçlarında gayet iyi oynayan, göze çarpan bir futbolcu.
  • fm 2009'a göre dünyanın iyi sağ kanat oyuncularından birisidir. gerçekten de izlediğim birçok maçında sağ kulvardan sürekli işleyen, bu hafta attığı golle de her türlü takdiri hak eden italyan futbolcu. *
  • sağ kanadı komple harika kullanan oyuncu. 10 haziran 2012 ispanya italya maçının ilk devresinde sağ kanadı harika kullandı. metrobüs seferi gibi gitti, geldi. ispanyol sol bek jordi alba'ya büyük üstünlük kurdu.
  • oyunu iki yönlü oynayan oyuncu klişesine harbiden süper örnek. bayıldım.
  • ilginç bir biçimde dün keşfedilen, bugün ilk kez top oynamış futbolcu muamelesi yapılıyor kendisine. ilginç.
  • (bkz: isa maço)
  • 31 yaşına geldiğinden mütevellit yürüyüp gideceği en fazla üç yılı kalmış oyuncudur.
  • bu yaşa kadar gelip nasıl ismini duymamışım hayret. ilk kez bugün izledim. sadece bugün izlediğim kadarıyla diyorum ki cafudan sonra izlediğim en iyi sağbek. maç boyunca dikkat ettim. gerek sağdan bindirmeleriyle, gerek iki kişi kalan defansı sağdan üçlemeleriyle, gerek kademeleri ile mükemmeldi. tekniği de fena değil. belki bir maçlık bir performansdı bilemiyorum ama italya milli takımında oynuyorsa vardır heralde bir numarası.
    yaşı gelmiş 30'a, isim de pek yapmamış, çok pahalı olmasa gerek. e nede olsa transfermarktde fiyatı bizim alanzinhoyu aldığımız zaman ki rakamı ile hemen hemen aynı... bizim sadri başkan alsa ya bunu trabzonspora.