• (bkz: törene brad pitt'le gidip sebastian bach'la çıkmak)

1989 yılı christina applegate'in zirvede olduğu yıllardan biri tabi. married with children amerika'da en çok izlenen dizi iken applegate de 18 yaşına girmiş ülkenin en çok arzulanan kadını durumundaydı. o sıralar 26 yaşında olan brad pitt ise daha herhangi bir sinema filminde adam akıllı bir başrol bile alamamış, yan rollerde oynayan sıradan bir tv dizisi oyuncusu. yine de yakışıklılığı malum. şöyle bir herif en nihayetinde.
    velhasıl brad bu ilişkide biraz applegate'i kapan şanslı erkek pozisyonunda gibi. işte bunlar güzel bir ilişkiye başlamış iken 6 eylül 1989 günü mtv movie awards'a gitmeye karar veriyorlar. hatta applegate gecede alice cooper'la beraber en iyi grup videosunun kazananını açıklamak için sunuculuk da yapıyor.
    artık gecenin başında ne yaşadılarsa (ya da belki hiçbir şey yaşamamalarına rağmen) christina brad pitt'i burada ekip sebastian bach'ın yanına gidiyor. hatta geceyi onun yanında geçirip, salonu onunla terk ediyor.*
    tabi 1989 rock müziğin tüm heybetiyle hala zirvede olduğu bir yıl ve o sırada skid row'un vokali olan 21 yaşındaki sebastian bach da o sırada bir hayli gözde bir genç.

christina applegate bu olayı birkaç sene evvel bir röportajda dile getirmiş. yaptığın en aptalca şey neydi sorusuna, "bir gece brad pitt'i başka bir çocuk için terketmiştim" cevabını vermiş. daha sonra sebastian bach da burada bahsedilen çocuğun kendisi olduğunu açıklamış. hatta tarihte brad pitt'ten daha çekici olduğum bir dönem olduğu lütfen kayıtlara geçirilsin diye de istirham etmiş.
  • dead to me dizisinde linda cardellini ile birlikte döktürüyorlar resmen. dizi için kulağa biraz çelişkili gelebilecek yorumlarım olsa da ( ilk sezon için 10 bölüm fazla olmuş 7-8 bölüm iyi olurdu, ama ikinci sezonu da kesinlikle olmalı, güzel yere bağladılar, ama ikinci sezonun ortalarında tıkanırlar mı acep bilemiyorum da gibisinden) her ikisinin de çok iyi oynadıkları gerçeğini değiştirmiyor. ben dostluklarını çok sevdim şahsen, ve bir klişeye düşerek kararkterleri lezbiyenleştirmemelerine de sevindim. özlemişim biraz da sanırım. yaşlanmış, türlü badireler de atlatmış olmasına rağmen hala güzel ve ifadeli bir kadın.
  • göğüs kanserini yenmiş olup, hollandalı müzisyen nişanlısı martyn lenoble dan bir bebek beklemekteymiş
  • kadın oncesinde gogus kanseri olmamak icin memelerini aldırmıştı. şimdi de ms olmuş. dilerim hastalık daha fazla ilerlemeden hayatını sürdürebilir.
  • çılgın konuklar (bkz: just visiting) filminde jean reno ve christian clavier ile başrolu paylaşan güzel.
  • friends'e 10. sezon'da tow rachel's sister babysits bölümüyle 2. kez konuk olmustur... seviyoruz evet...
  • kendisi aynı zamanda çok iyi bir dansçıydı.

https://youtu.be/f-puc2tuypw?t=56
  • friends dizisine bir kez daha konuk olmuş, güzel insan.
hesabın var mı? giriş yap