şükela:  tümü | bugün
 • the good wife'daki karakterinin kahkasına bitiyorum bu teyzenin. "kahkahası adeta bulaşıcı" diye bi kaşar eleştirmen betimlemesi vardır ya aynen öyle.

  hatta "kıçıyla gülmek" tam nasıl olur onu da göstermiştir şahane:
  ünlü haberci, "şirketteki lezbiyeni buldum!" diye diane'i ortaya atınca:
  http://www.youtube.com/watch?v=plhdmbqpv6i
 • muhtemelen dış görünüşünden dolayı hakettiği yere gelememiş olan inanılmaz oyuncu. tam adı, christine jane baranski'dir. 1952 senesinde, new york'a bağlı olan buffalo'da doğmuştur. 2 çocuğu vardır ve polonyalı genleri taşımaktadır. broadway'in önde gelen isimlerindendir ve 2 tane tony ödülü sahibidir. televizyondaki ilk büyük çıkışı, cybill adlı sitkomdur. bunu, başrolünde yer aldığı welcome to new york takip etmiştir; fakat bu dizi tutmamış ve kısa süreli ilk sezonunun ardından ekranlara veda etmiştir. 2009'dan beri the good wife'ta karşımıza çıkmaktadır. şimdiye kadar 2 kere golden globe'a, 1 tanesini evine götürmek koşuluyla da 10 kere emmy'ye aday olmuştur. haa, bir de acayip rol çalar ve çok güzel bir sesi vardır. **
 • (bkz: mamma mia) da meryl streep ile çok güzel oynamış oyuncu. yaşına rağmen dehşet dans etmektedir. aynı zamanda big bang theory de leonard ın annesidir.
  bugün vizyona giren en kısa zamanda gidip izleyeceğim mamma mia here we go again de de oynamış.

  tabi en ünlü olduğu dizi the good wife da idi.
 • suratini görünce hatirlarsiniz ismini çikaramazsiniz ya bazilarinin... sanirim en ünlü filmi chicago, ama ben hep grinch'ten* hatirliyorum. mamma mia'da gorunce geçen sene dusundum nereden taniyorum diye, sanki buyuk bir rolde oynadi gibi geldi, meger degilmis hep kucuk kucuk rollerde sagda solda göre göre ögrenmisiz kendisini. ayrica steven tyler ile gizlice akraba olduklarindan supheleniyorum.
 • the good wife 'da canlandırdığı diane lockhart karakterinin hastası olduğum efsane teyze. 2017'de yayınlanacak spin-off'unda onu ön planda izleyecekmişiz.

  unutmadan, the big bang theory'de leonard hofstadter 'ın annesi beverly hofstadter 'a da hayat vermiştir.
 • hani bazen buralar çarşaf çarşaf enrty dolsun istersin, christine'in hakki christine'e verilsin istersin.. işte öyle bi şey.

  yollarına gül serdiğim jerry herman' ın sadece las vegas'da sahnelenmesi için yazdığı müzikali "miss spectecular" da i wanna live each night ile ne diyeyim, kaybettiğim yaşama enerjisini veriyor kadın adeta.

  ne carol burnett'i ne de nathan lane'i ezip geçmek istemem ama james lipton'ın sherry müzikalindeki "sherry" christine baranski ile jonathan freeman'ın yorumu ile allahlık olmuş.
  sherry

  son olarak da stephen colbert ' teki the good fight musical gelsin.

  özetle bu kadın daha çok şarkı söylesin.