• birçok yönden boğazına kadar klişelere batmış dizidir.buna rağmen geniş bir kitlenin ilgisini üzerinde toplamıştır.açıkçası bu teraneye ben de dahilim.ancak bunun nedeninin josh schwartz kaynağından çıkan(maşalla su kaynağı gibin) gençlik ve ajan dizisi kırmalığının oluşturduğu özgünlük değil de daha çok oyuncuların performansları olduğunu düşünüyorum.

şimdi biraz da sözlük reel kişilerinin bu diziyle ilgili yorumlarına bakalım.her 3 kişiden biri yvonne strahovski'nin taşlığını irdelemiş.öncelikle bu bayanın sahip olduğu dışsal faktörlere hiçbir itirazım bulunmadığını belirtmeliyim.ama en azından oyunculuğuyla ilgili iki kelam etsenize.anlaşılan josh holloway geldiği zaman dönen tartışmalardan pek farklı bir gelişme gösteremeyeceğiz.lan nasıl bir ülkedir be!hatunu abaza, adamı abaza.birbirinizle kaynaşsanıza işte.

bir diğer durum olarak dizideki chuck karakterinin kız kardeşine değinelim.biri ülkemizdeki doktorlar da keşke böyle olsaymış demiş.ya arkadaşım adam ya da bayan yıllarca ağır bir eğitim görmüş, oralara birçok badire atlatarak gelip doktor ünvanını haketmiş.belli ki kendi dış görünüşünün arkasına saklanmayıp topluma faydalı olabileceği bir alanda hizmet vermeyi seçmiş ve bu bileşenlerin huzurunda hatırı sayılır derecede bir itibar kazanmış.kimileri gibi saçlarını binbir jöle takımıyla yalatıp kız meslek liselerinin önünde mal gibi beklememiş ya da kafam kadar gözlükleri takıp ortamların en piç adamlarına peşkeş çekmemiş.bakımlı insan arıyorsan git manken ajansı kur.ama o da sıkar tabi biraz.böyle bir dizi üzerinden doktorlara bok atmak da nedir şimdi?tabi bunun nedeni böyle dizilerde işlenen doktor karakteri teması.örnek olarak; chuck'ın kızkardeşi, lost dizisinden jack shephard, nip tuck'dan christian troy ve daha nicesi.böyle doktorlar varsa bile öyle zırt pırt karşınıza çıkmazlar.varsa gördüğünüz yerde tebrik edin.ama elinizde olanla da yetinin.ben nasıl olsa kıçınızda oluşan kıl dönmesi yüzünden oturamaz hale geldiğinizde cerrahın yanına nasıl kapanacağınızı biliyorum.o zaman bu entry'i de hatırlarsınız bir zahmet.
  • sonbaharda geri gelecek olan dizidir.
  • isim babasının* beklemediği anda başına gelenlere verdiği ilk tepki (kısaca, kaşlarının havaya dikildiği ağzı açık ebleh bakışı) için izlediğim dizi.*
  • dizide iphone kullandigini gordugumuz, cakma ajan. severek takip ediyoruz!
  • beni benden almis bir haftasonunda ilk ezonu bitirdigim dizi... ikinci sezonu iple hatta halatla cekiyorum.
  • arkadaşımın benim önerim üzerine "chuck" ları karıştırıp 1 saat pushing daisies izlemesine neden olan dizi. aynı zamanda arkadaşımın gay olduğunu anlamamı sağlayan dizi.
  • tesadüfen rastladığım dizi.chuck bartowski,ajan kıza beslediği duygularla kafası karışmış zoraki çakma ajan. heyecanla sonbahar salı akşamları saat 20:00'ı (cnbc-e) beklemekteyiz
  • seth cohen'ın bir benzeri olan yeni nesil ajan, tatlılığı ve sevimliliğiyle dizinin hayranı bırakmıştır beni.
  • dizideki tüm güzel bayanların bir şekilde sarah olduğu süper olay.
  • izlenebilir konu ve başarılı castinge sahip güzel,eğlenceli dizi.fakat bazı noktalarda ısrarla seyirciyi sıkıyor:

--- spoiler ---
    1-chuck'ın beyninde intersect çaktığı zaman illa tepki veriyor.kardeşim bi derin nefes al bişey olmamış gibi sıvış ortamdan.adamın yüzüne bakarak eski bir kgb ajanı diyince al başına belayı...
    2-sarah ile her bölüm sevgililik konuşmaları...chuck güzelim anla işte karının gönlü olsa bile sana mesafe koyacak.sıkılmadın bu muhabbetten ha...
    3-bu farklı birşey:en azılı ve tehlikeli ajan olarak lanse edilen bryce'ın o hareketleri koşuşu ne öyle.adam çok geyimtrak.
    --- spoiler ---

yine de yeni sezonunu ip ile çektiren dizi..
hesabın var mı? giriş yap