şükela:  tümü | bugün
 • chucky "the enforcer" pancamo. oz'da nappa oldukten sonra italyanlarin lideri olan, azman gorunu$lu boksor.
 • (bkz: chuck zito)
 • hayran olunası bir aksana sahip oz karakteri. dizinin sonuna kadar götünü kollayabilmiş ve piyasada söz sahibi olabilmiş tek italyandır. küfürleri hissederek söylediğinden en çok ona yakışır. you got yourself a deal demesiyle olayı bitirir. fbi görevlisinini onu sorgulamaya çalıştığı sahne, dizinin ender komik sahnelerinden biridir.

  http://www.youtube.com/watch?v=klzwov0cqfo
 • heyvan gibi göğüs kasları olan gerçekten sağlam vücuda sahip bir insan. dizide ölmediğine sevindiğim insanlardan.
 • ozda ki italyan mafyasının yavaş yavaş zirveye ilerlemiş tetikçisidir. ilk sezonlar baba oğul schibettaların daha sonra nappanın yanında 2. adam görevi üstlenirken, son sezonlarda kontrolü ele alıp italyanların hapishane içindeki bir numarası olmuştur. bütün hayvanlığına rağmen peter schibettayla beraber adebisiden sağlam dayak yemiş, schibettanın adebisi tarafından tecavüz edilmesine engel olamamış, hayatının mahvolmasına sebep olmuştur.

  kendisine can veren aktör chuck zito pamela anderson, slyvester stallone gibi meşhurların korumalığını yapmış bir insandır ve götümden atmıyorsam eski bir hell's angels elemanıdır.
 • --- spoiler ---

  ölümün kıyısından dönmüş oz karakteri. oz'daki uyuşturucu ticaretinin elebaşlarından biridir.

  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  boks maçında (3. sezon 6. bölüm) cyril o'reily ye abisi ryan o'reily in yaptığı hile sonucu yenilmiş,hayvan vücutlu, italyan mafya kişisi,aksanı süper ötesidir.
  http://www.funcrunch.com/…ds/2010/01/chuck-zito.jpg
  --- spoiler ---
 • tam adı ve lakabı ile charles ''chucky the enforcer'' pancamo, oz adlı dizide gönüllerde taht kurmuş bir karakterdir kendileri.

  --- spoiler ---

  ikinci sezonda diziye peter schibetta'nın favori elemanı olarak girdi. peter ile beraber adebisi'yi indirmek adına talihsiz bir teşebbüsü olduysa da adebisi'nin bunun acısını peter'dan fena şekilde çıkarması sonucu italyan grubunun liderliğini devraldı. deneyimli ve statü sahibi, tabiri caizse old-school antonio nappa'nın oz'a teşrif etmesi ile seve seve yeniden ikinci adam durumuna düştü. adebisi'nin nappa'yı aids koğuşuna postalaması ile gücü tekrar ele aldı. morales ve latin grubu ile tits sektörünü ele geçirdi. içerideki tüm bahis işleri de pancamo reyizden sorulur oldu. yeri geldi aryanlarla kapıştı, yeri geldi hastalandı revir köşelerinde süründü, ne yaptı etti dizide kestaneyi çizdirmeden sonu gören isimlerden oldu. giydiği cool eşofmanlar ve altın madalyonu ile karizmatik bir abimiz olarak akıllarda kalacaktır ...

  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  gerizekalı oz karakteri çabuk gaza geliyor oldukça kolay manipüle oluyor, baba schibetta'nın intikamını alamıyor oğul schibetta'yı koruyamıyor ya bu nappa ne yazmış demeyip okumadan adamı infaz ettiriyor. o'reily nin gazına gelip oğul schibetta yı harcıyor
  --- spoiler ---
 • tipinden ve kötü oyunculuğundan dolayı hep samimi bulmuşumdur.
  sanki bizim mahallenin delikanlılarından gibi.
  bir de kukla gibi surat var adamda.