şükela:  tümü | bugün
 • çin'in en popüler tablet pc üreticilerinden.
 • 2 gb ddr3l ram, intel z3735f cpu, 32 gb emmc depolama alanı, 1xmicro usb (2.0) ve 1xmicro hdmi içeren dual boot (android 4.4.4 kit kat ve windows 8.1 bing edition), 8 inch ips ekran (1280x800) barındıran chuwi vi8 super edition modelinin 100 usd altında olan fiyatı ile satın almanın mümkün ve mantıklı olduğu çinli tablet üreticisi
  fiyatına rağmen, işletim sistemleri arası geçisi yazılım yoluyla ve çok hızlı olarak yapabilmenize olanak veren özel bir bios (bkz: insyde dual bios) ve windows kurulumunun çok ama çok az yer işgal etmesini mümkün kılan, wimboot teknolojisi ile(işletim sistemi önyüklemesinin sıkıştırılmış bir imaj dosyasından çağırılması hedesi) ile gelmesi kocaman bir artıdır.
 • chuwi vi10 modeli ile merhaba dediğim, ve yine aynı model ile allah belasını versin dediğim tablet üreticisidir. yeni çıkardığı tablet 1 hafta içinde bozulunca ne yapacağımı bilemeyip iletişime geçtim, tableti geri iade ettim ve umarım bu yüz yıl içinde paramı geri alacağım. ben yandım siz yanmayın.
 • önce vi8 plus dual os tabletini kullandım ve şuan hi8 pro dual os olan tableti hala kullanmaktayım, bence fiyatına göre kaliteli ürünler üreten bir firma.
  hem windows hem android kısmı sorunsuz çalışmakta fakat windows kısmına az hafıza ayrılmış. tabi sd kart ile çözülebilir ama sd cart hızlı bir kart olmalı. hoparlör ve kamera beklenenin altına ama zaten çok kullanmıyorum.

  hatta ucuz monitör klavye ve fare ile tam bir bilgisayara dönüştürülebilir.
  işlemcinin oyun testleri için https://www.youtube.com/watch?v=zzzexgqb1ga

  son olarak atom z serisi (8300 8350 8500 vs) neredeyse 1 seneyi devirdi, almayı düşünüyorsanız yeni işlemci serisi bekleyebilirsiniz halihazırda core m ler var fakat fiyatları tuzlu yeni atom serisi çıkacak mı onu da bilmiyorum diğer yandan z8300 günlük işler için gayet yeterli.
 • hi10 dual os (win10+android 5.1) windows tarafına linux distrosu kuran varsa yeşil lütfen.
 • hi10 plus modeli 600-650 liraya alinabilecek en iyi tabletlerden. turkiye'den tablet alinip kaziklanilmamak gerek.