şükela:  tümü | bugün
  • çin'in en popüler tablet pc üreticilerinden.
  • 2 gb ddr3l ram, intel z3735f cpu, 32 gb emmc depolama alanı, 1xmicro usb (2.0) ve 1xmicro hdmi içeren dual boot (android 4.4.4 kit kat ve windows 8.1 bing edition), 8 inch ips ekran (1280x800) barındıran chuwi vi8 super edition modelinin 100 usd altında olan fiyatı ile satın almanın mümkün ve mantıklı olduğu çinli tablet üreticisi
    fiyatına rağmen, işletim sistemleri arası geçisi yazılım yoluyla ve çok hızlı olarak yapabilmenize olanak veren özel bir bios (bkz: insyde dual bios) ve windows kurulumunun çok ama çok az yer işgal etmesini mümkün kılan, wimboot teknolojisi ile(işletim sistemi önyüklemesinin sıkıştırılmış bir imaj dosyasından çağırılması hedesi) ile gelmesi kocaman bir artıdır.
  • chuwi vi10 modeli ile merhaba dediğim, ve yine aynı model ile allah belasını versin dediğim tablet üreticisidir. yeni çıkardığı tablet 1 hafta içinde bozulunca ne yapacağımı bilemeyip iletişime geçtim, tableti geri iade ettim ve umarım bu yüz yıl içinde paramı geri alacağım. ben yandım siz yanmayın.
  • hakkındaki yorumları okumadan bulaşmamanız gereken firma. hakkındaki yorumları okuduktan sonra da bulaşmamanız gereken firma.

hi8 denen tableti aldım, arkadaş açıyorum 5 dakika açık kalıyor bi bakıyorum donmuş. windows'a geçiyorum bu sefer 3 dk içinde donuyor. ve açma ktuşuna basılı tutarak kapatmaktan başka hiçbir çareniz kalmıyor.

şu an cayır cayır ucuz bir windows tablet arıyorum. ucuz derken bu marka kadar ucuz olmasa da olur. asus, samsung gibi bir şey almak istiyorum. samsung'un tek sıkıntısı android olması.