şükela:  tümü | bugün
  • yarın öbür gün daha beter hale dönüşür. daha sevgiliyken çiçeği esirgiyorsa vakit geçtikçe ne gerek var adamına dönüşüp hayat karartabilir. son safhası da bir şey olmaz adamıdır. yol yakınken..
  • çiçek dalında güzeldir mottosuna biraz fazla kaptırmıştır kendini.
  • -abi sen cicek almayan sevgiliymissin öyle diyor yenge
    +cicekler canlidir koparmayalim onlari, kedi de canlidir onu da koparmayalim bla bla bla...
    -e abi o zaman minik bi hediye falan alsan hatta minik bir kutu cikolata bile alsan hosuna gider bence yengenin...
    +cikolata kakaodan yapilir, kakao bitkidir, bitkiler canlidir koparmayalim onlari, kedi de canlidir .....
    -abi bu olmadi bence
    +olmadi dimi ...
  • - bana cicek almiyorsun necati
    + sana kedi kafasi keserim nuran delirtme beni
    - necati ne diyürsün ne kedisi ne kafasi
    + sus kadin kendi kafani yedirticem sana, sen nasi olur da benim kadar doga seven bi adamdan cicek istersin lan!
    - ama leman'in kocasi her gun..
    + ullaaaaaan! $imdi bittin nuran, doga geliyor nuran, cekil nuran canini kurtar, yettim allahhhhhh
  • bildiğin sevgili değildir öncelikle bunu aklının bir kenarına yaz. bir kısmı da çiçek dalında güzeldir yok doğal hayatı koruyalım diye bir yol tuttururlar sanki sizin için doğa önemsizmiş gibi.
    gelme sakın bu numaralara öncelikle bunu aklının bir kenarına yaz dediğim kısmı hatırla!
  • "sen zaten çiçek sevmezsin ki!" diyen sevgilidir.
  • buluşma öncesi telefon açıp..
    - çiçek lazım mı?
    diye soran sevgiliye yeğdir..

neden?
    çünkü en azından.. çiçek almaz ama almadığını da bilir.
    ve her fırsatta, yeri geldiğinde.. elinizdeki en şahane kozla, kendisine saldırma şansınız olur..

öbür türlüsü pişkin...
    - sen şunca zamandır bana bir ot bile almadın recai!
    dediğinizde.
    - ulan kaç kez sorduk lazımsa alalım diye!
    der.. ya yaa..
  • parası yoktur lavuğun.
  • böyle devam etmesi gereken sevgilidir.
  • çiçek lobisi tarafından (gayet sevimli bi lobi adı oldu bu) sürekli üzerine oynanan, aşağılanan ve üzerine gidilen sevgili modelidir. ama baskılar yıldırmayacaktır bu gururlu ve idealist insan mücadelesine devam edecektir.