şükela:  tümü | bugün
 • radyo arkadasın gece programı. güzel sesli bir genç kızın sunduğu rock ağırlıklı bol müzik az konuşmalı radyo programı. beni hootersla tanıştıran, bob dylan'ı daha da çok sevdiren, ve hatta folk rock sevgimi kaşıyan bu program olmuştur.

  yıllardır muadilini bulamadığım radyo programı.
 • internetten çiçek sipariş etmek ve işte çalışanlara da romantizm için vakit ayırmayı amaç edinmiş bir site. yine de geçen gün sipariş ettiğim çiçeğin stoklarda kalmayan bir hediyesi sebebiyle başka birşey yollamaları beni rahatsız etti. kendilerine mail attıklarımda bana bu cevabı verip benden özür dilediler. sonra düşündüm de internetten resmine bakıp seçtiğiniz çiçeğin karşıdaki de bilmediği için doğru çiçek olduğunu ulaştığı anda bilme şansınız yok. tam oyun teorisi gibi, asimetrik enformasyon durumuna çok güzel bir örnek teşkil ediyor.
 • (bkz: vazo)
  (bkz: saksı)
  (bkz: sepet)
 • her şey tamam güzel de saat 13-16 arası ulaşmasını istediğim ürün saat 12 de gönderilip, mecburen teslim alan kişi de başkası olunca ve içerisine de gayet özel not yazılınca okudu mu lan acaba diye insanın içi içini yiyor. yok o değil hatunun adı kötüye çıkıcak çiçek şeklinde çikolata filan. noluyo olum size, yakıcaksınız lan beni!
 • gönderdikleri çiçeklere eşya gibi davranmalarıyla beni benden alan bir ekibe sahip şirket. iki üç defa çiçek aldım bu adamlar aracılığıyla gelen, hepsinin ağzı burnu ayrı kaymıştı. saksı çiçeğine nasıl o kadar zarar verebiliyorsunuz, arabadan mı atıyorsunuz anlamıyorum ama, sizin için bir şey ifade etmeyen bu çiçeklerin gönderildikleri kişiler için ne kadar önem taşıdığını düşünüp ona göre biraz daha itinalı davransanız çok da iyi güzel olur. evet.
 • aynı gün içerisinde teslimat olayında çığır açtıklarını düşündüğüm şirket. 19:22'de verdiğim siparişi 20:15de ulaştırarak hem beni hem sevdiceği mutlu etmelerinden dolayı teşekkürü borç bildiğim kuruluş.
 • tivitırda yaran şirket. haliyle herkes doğuş'un reklam için soyunduğunu düşünmüş, tabi yalanlamışlar.

  https://twitter.com/…peti/status/137073038100410368

  --- spoiler ---

  gayri resmi açıklama: sanatçı doğuş'a herhangi bir şekilde sponsor değiliz ama daha iyi bir çiçek seçimi yapması için yardımcı olabilirdik:)

  --- spoiler ---
 • saatin 22:30 olmasıyla sipariş ettiğim çiçeğin gelmemesi üzerine müşteri hizmetlerini aradığım ve bana siparişimin parasının benden alınıp bambaşka bir adrese teslim olduğunu söyleyen şirketimsi höng.
  -oysa annemin öğretmenler günüydü sözlük :/-
 • siparişi verdim benden nerdeyse iki katı para çektiler, sonra aradım bi baktım benim siparis numaramdan bambaşka bi isim cıkıyo. sonra bi de utanmadan 6 tane siparis yerine ulaştı maili geldi, yok öyle bişi tabi. 10 gündür hergün arıyorum iade için her seferinde bilgilerimi alıp bana dönüş yapcaklarını söylüyolar, ama sonra öğreniyorumki çağrı acılmamıs bile. bi daa kullanırsam bu siteyi.......
hesabın var mı? giriş yap