şükela:  tümü | bugün
  • özür dilerim ama verdiğiniz resimler görünmüyor olabilir mi acaba?

edit: bir arkadaş bilgilendirdi, yurtdışında olduğum için açılmıyormuş.
  • ..derdinizi s.keyim butonu neredeydi a dostlar...
  • resimler görünüyor lakin başlık biraz sinirle açılmış gibi. derin bir nefes alınıp anlaşılır şekilde editlense iyi olacak.
  • almayın aldırmayın mq adam zorlamı satıyo sizin gibi enayiler oldukça akıllılar zengin olmaya her daim ve her devirde devam edecekler.
  • gerçekten rezalet olduğuna inandığım kazıktır. zaten bu gibi vakitler çiçekspeti çok yoğun olacağından ben gidip herhangi bir çiçekçiden almayı öneririm. hem görürsün hem de yediğin kazıtan memnun olursun. geçmiş olsun diyorum ama bunu destek elemanlarına bildirirse buradan daha yararlı olacağı kesin.
  • link

bu da benim gönderdiğim.yeminle şansa yaşıyoruz demekki.
  • benim de başıma bu tarz bir olay geldi geçenlerde. durumu destek ekibine ilettiğimde yardımcı oldular. yeni ürün + hediye gönderdiler. gün içinde teslim etmeleri için bastırın telafi etsinler.
    14 şubat gibi günlerde en çok işine yarayacak sitenin bu tarz bir ürün göndermesi olacak iş değil.
  • benim de başıma gelen kazıktır. 12 şubatta sipariş oluşturdum hatta müşteri hizmetlerine bağlanıp sipariş kargo ile mi gönderilecek yoksa bölgedeki anlaşmalı çiçekçiniz mi götürecek dediğimde kargo ile olmadığını anlaşmalı çiçekçinin götüreceğini öğrendim. siparişim kargoya verildi şeklinde mesaj alınca sisteme girip baktım ki kargo başka bir adrese gönderilmiş. arayıp düzelttirmek istediğimde ellerinden birşey gelmeyeceğini kargoyu teslim almazsak onlara geri iade gideceğini ardından yeni yönlendirme yapabileceklerini öğrendim.

bir daha çiçeksepetinden alışveriş yapmam. gider paşa paşa bölgemdeki çiçekçilerden alırım.
  • oha.
    koyuna versen yemez.
    müşteriye çiçek diye teslim edilir mi lan bu?
    rezaletin ötesinde birşey bu.
    hadsizlik, allahsızlık.
  • eskiden çiçek sepeti yokken ne yapıyordunuz çok merak ediyorum.

enayi kazığı.