• fiyat performans bazında ankara için en iyi online çiçekçi diyebilirim. istanbulu bilemiyorum, denemek lazım.
    kaliteli çiçekler burada benzer sitelere göre daha ucuz.
    two thumbs up!
  • ne gereği var? nedir yani bu özel günler? insanların uydurduğu şeyler... yılın 364 günü kavga edip 14 şubatta hediye alınca mı her şey güzel oluyor?
  • 2 kere çiçek gönderdim arkadaşıma ve harika ! ankarada çiçek siparişini internetten verebileceğiniz ve zamanında özenle gönderen bi şirket. ayrıca tam da resimde göründüğü gibi çiçekler. işlerini harika yapıyorlar ve indirim zamanları çok uygun oluyor.
  • diğer online çiçekçilere nazaran fiyatları daha uygun olan site. %25'e varan oranda fark ediyor. geçenlerde bir arkadaşımın açılışı için kullandım. öğlen aramama rağmen birkaç saat içinde hazırlayıp zamanında teslim ettiler.
  • ciceksepeti.com alternatifi olmayan, sadece benzeri olan bir site.

orada mağdur olduğum (bkz: #80215362) için ankara için alternatif arayışında en makul bu site gözükmüştü, verdiğim ilk siparişte 1330-1600 teslimat seçmeme rağmen 1630 da teslim edilerek hiçbir amaca hizmet etmedi. en azından ciceksepeti çiçek siparişlerinde teslim zamanına uyuyordu.
hesabın var mı? giriş yap