şükela:  tümü | bugün
  • ilk kez dün denedigim, faydali bir site. annenize telefon acacaginiz saati tahmin edip o saatte cicegi getirmeleri de cabasi.*
  • (bkz: çiçek com)
  • adres ve telefon takıntısı olan size. güvenlik amacıyla olduğunu söylüyorlar ama hala süreci açıklayabilmiş değiller. ben yurtdışında olduğumdan değil de, kartı çaldığım için sipariş veriyor olsam, benim adresimi neye göre değerlendirecek, banka oturup benim kartıma kayıtlı adres telefon bilgilerini bunlara mı verecek.

çalıntı kartlara karşı diyorlar ama istedikleri bilginin kartları çalmaya yönelik olduğundan bihaberler.

mutlu edilmiş müşteri editi* yetkili beyfendi üşenmeyerek teee buraları aradı ve bana açıklama yaptı. siz yurtdışı da olsa telefonunuzu verseydiniz biz sizi arayacaktık dedi. siparişi veren kişiyle konuşmak, kimdir nedir yapmak istiyorlarmış. çünkü çalıntı kart kullananlar hiçbir bilgi bırakmıyormuş, ya da yanlış bilgi bırakıyormuş. bu şekilde en azından kontrol yapmış oluyoruz ve bankanın teyidinden önce siparişi işleme alıyoruz dedi.

vallahi tebrik ettim, aklıbaşında firma..
  • yurtdışına verdiğim siparişten 5 dk sonra arayıp 14 şubat için sipariş alımımız dolu efendim demiş, eh mecburen 15inde verin o zaman dememe rağmen aslanlar gibi gidip bugün çiçeği teslim etmiş, çiçeksepeti çatlatan güzide site.
  • çok güzel bir arayüzü olan güvenilir bir eticaret platformu. şu ana kadar hiç mahçup etmedi umarım böyle devam eder <3
  • lokasyona göre (izmir- bornova) çiçeği seçtiğim halde, 6 saatte siparişi teslim edemedikleri için beni üzen site. 9:00-17:00 saat aralığında teslimat derken. 16:59 mu kastediyorlardı acaba. istemeyerek de olsa yolum çiçek sepetine düşecek.