şükela:  tümü | bugün
 • çiçeği alanın yanında çiçeği gönderene de sürpriz yapmayı kendilerine ilke edinmiş site
  şöyle ki teslim tarihine ne yazarsanız yazın onlar siparişi alır almaz işleme koyup çiçeği verdiğiniz adrese götürüyorlar, maşallah pek bir süratliler.
 • kimi zaman da size çiçeğiniz teslim edildi mesajı yollayıp götürmeyen site. epeyce uğraştım bir çiçek yollamak için. tavsiye etmem.
 • http://www.ciceksepeti.com/ adresinde ikamet edeni sözlükteki reklamından gidildiğinde 10 ytl indirim veriyor. hızını ve kalitesini çiçek teslim edildiğinde göreceğiz.
 • internet sitesi oldukça pratik. bir önceki siparişimde girmiş olduğum kredi kartı bilgilerinin hiçbirini unutmamış, cüzdanımı boşu boşuna cebimden çıkarmışım. sayesinde benim bilgisayarımı kullanacak 3. tekil şahıslar türkiyenin her yerine ücretsiz çiçek gönderebilirler.
 • calismalarindaki profesyonelligi sitelerini de yenileyerek bir kez daha ortaya koyan, her cicek siparisimin tartismasiz tek adresi olan internet cicekcisi. guvenle siparis verebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

  (bkz: sevgililer gunu)
 • sevgililer günü yaklaşınca telaşa dusen bunyeyi ferahlatan sitedir. gerçi henüz sonuca ulaşamadık ama dizayn falan gayet şekilli.

  (bkz: sevgililer gunu yaklasirken romantiklesme egilimi)

  ayrıca:
  (bkz: sevgililer gunune inanmiyorum ama bir sevgili var)
 • 13 şubatta yapmak istediğim gönderi için seçtiğim çiçekler yerine bana ısrarla sevgililer günü paketlerinden birini kasmaya çalışan site..
  şöyle diyor kendileri :

  "lütfen seçmiş olduğunuz gün için sevgililer günü kategorisinden bir ürün seçiniz."

  ben mecbur muyum sadece kırmızı güllerden oluşan paketlerden birini seçmeye arkadaş nasıl bir ticaret anlayışıdır bu..
 • 14 şubatta, 15 şubat için vermek istediğiniz siparişinizi sevgililer günü kazıklarından birine yönlendirirken, 15 şubatta normal gönderi yapmanıza izin vermektedirler. sanırsam güller ellerinde kaldı bir miktar.
 • 14 şubat sevgililer gününde sabahın köründe verdiğim sipariş sonrası öğlen saatlerinde sipariş takip sayfasında siparişiniz araca verilmiştir bilgisini verip hala siparişi götürmemiş olan süper site. en sonunda paramı geri verin temalı mesajıma, siparişinizi gönderemedik paranızı vereceğiz diyerek geri dönüş yapmışlardır.tarafımdan buradan çıkarılan sonuç bu siteye hiç bir şekilde bel bağlamamayı, bağlasamda hiçbir şekilde sipariş takibindeki uyarılara inanmamayı ve müşteri hizmetlerinin ne kadar başarısız olduğunu görmek oldu. hadi para iadesinin yanında ufak bir hediye vermelerini geçtim en azından bir özür dileseydiniz bre adamlar...
 • gayet ilginç ve de çekici çiçek sepetleri olan, fakat bunu süsledikleri kurdelelerin, baştan başa defalarca "ciceksepeti.com" yazısıyla bezenmiş olması oldukça gereksiz ve estetiksiz bir hal yaratan şirket. öyle ki, kendisine çiçek gelen kişinin ilk hamlesi kurdeleyi çıkartıp atmak olabilir..

  bu firmanın hediyeler üzerinden reklam yapılmayacağını bilmesi gerekir. zira, not yazılacak kartın üzerinde zaten o muhteşem isimleri yazıyor, daha fazla abartmaya neden gerek olsun ki?