şükela:  tümü | bugün
 • bugün, sevgililer günü, anneler günü, dıdısının dıdısı günü gibi önemli günlerde kullanılmaması gerektiğini hala öğrenememiş insanların yorumlarıyla dolacak web sayfasıdır.
 • bugün tüm beyaz yakalıların liracıklarını emükleyecek site.
 • hakkında yazılanları okusaydım hayatta sipariş vermezdim dedirten site.
  şikayetimi kendilerine ve gerekli gördüğüm bir birkaç yere ilettim. buraya da yazayım da benim gibi gaflete düşecek insanlara düşmeden ışık tutayım.
  uzun uzun rezalet başlığıdakiler gibi yazmayacağım gerek de yok zaten yukarıda yazılanlardan sonra. birkaç link koyayım yeter diye düşünüyorum. (entryde link olunca daha çok dikkat çekiyor).
  şikayetime gelecek olan cevabı bu entrye ekleyeceğim.

  sitedeki görsel 1
  sitedeki görsel 2
  teslim edilen 1
  teslim edilen 2

  edit: şikayetimi kendilerine e-mail atarak , fotoğrafları da ekleyerek belirttim. aynı gün içerisinde dönüş yapılmış, ben ertesi gün gördüm. müşteri temsilcisi yaşanan sıkıntılardan dolayı üzütünlerini belirtti. aynı siparişim içerisindeki diğer ürünümü (güllerden oluşan bir siparişti ve sıkıntısız şekilde gelmişti) özür olarak ücretsiz tekrar kullanabileceğimi belirtti.
  ben de sıkıntımın o siparişimden değil papatyalardan oluşan siparişimden kaynaklandığı tekrar belirttim. bunun üzerine hem güllerden oluşan hem de papatyalardan oluşan siparişimi tekrar göndermek üzere işlemleri başlattıklarını belirten bir e-mail atmışlar.

  anneler gününde eşime ve kaynanama sürpriz yapmak istemiştim. kaynanam da eşim de mutlu oldular tabi ama iş işten geçti. eşime giden papatya cidden fiyaskoydu.
  para iadesi vs talep etmedim. onlar da bu şekilde özür dilediler. bilginize.
  19 mayıstan itibaren tekrar sipariş verebilecekmişim. özür mahiyetinde gelen çiçeklerin fotoğraflarını da editlerim.

  edit2: bugün telafi için gönderdikleri çiçek geldi.
  görsel
  bu seferkine çok daha özenlimiş ve çiçek güzel hazırlanmış. keşke böyle bir olay hiç yaşanmasaydı.entrydeki fikirlerim değişmemekle birlikte ciceksepeti.com 'a ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. olaya yaklaşımlarını ülkemiz adına umut ışığı olarak görüyorum(bkz: abartmak)
 • bu gece mısırımı patlatıp hakkında yazılan şikayetleri okuyup eğleneceğim sitedir.

  geçen sene sevgililer gününde bu siteden eşime çiçek gönderme manyaklığında bulunmuştum, sonrası için (bkz: #27408151)

  sonucu için (bkz: #27442180)
 • internet sitesi oldukça pratik. bir önceki siparişimde girmiş olduğum kredi kartı bilgilerinin hiçbirini unutmamış, cüzdanımı boşu boşuna cebimden çıkarmışım. sayesinde benim bilgisayarımı kullanacak 3. tekil şahıslar türkiyenin her yerine ücretsiz çiçek gönderebilirler.
 • 14 şubat için gönderdiğim çiçeği hatta gitmedi diye aynı gece 00:00 iptal ettiğim çiçeği, bu gün yani 17 şubat 2012 saat : 11:40 civarında eşime teslim etmiş firmadır.

  yuh lan yuh,
 • yaşadınız bugün he.

  sipariş yağıyordur,
  yalandan aşkım seni çok seviyorum kartları içerisinde pahalı çiçekler göndermeye devam mı :)
 • 14 şubat'ta teslim edilmek üzere, 11 şubat'ta verilen siparişin hala hazırlanma aşamasında olduğunu belirten site. sıfırdan tohum mu ektiniz hacı? naptınız allasen?
 • sipariş verdiğim ürünle alakası olmayan ve daha ucuz bir ürün teslim eden site. iş işten geçtikten sonra özür paketi vermeleri bir ifade etmiyor. bir daha kullanmam, kullandırtmam.

  bu arada aldığım ürünün puanı 5’e yakın. puan hiçbir şeyi kanıtlamıyor yani.