şükela:  tümü | bugün
1601 entry daha
 • aslında çok basit olan meramımızı, sürekli sizi kısa süre içerisinde arayacağız demek sureti ile 6 farklı müşteri temsilcisi aracılığı ile anlatamadığımız çiçek sepetine biz de farklı kanallarla yazarsak belki anlatabiliriz dedik.

  derdimiz şu ki 128708965 sipariş numaralı verdiğimiz çiçek elimize ulaştığı gün itibari ile sürekli yapraklarını döktü ve inanılmaz derecede böceklendi. biz de çiçek sepetinin internet sayfasında da yer aldığı gibi iade hakkımız olan 14 gün içerisinde iade işlemimizi gerçekleştirelim istiyoruz. bize önerdikleri gibi indirim kuponu, yeni çiçek, çikolata istemiyoruz. kaçıncısı olduğunu hatırlayamadığımız müşteri temsilcisinin iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz dedikten sonra iade kodu istediğimizde bizi başka başka temsilcilere aktarmaları ve gün sonunda "çok geç kalındığı için" iade yapamayacağımızı söylemeleri çiçek sepetinin bizi oyalamaya çalıştığını düşünmemize sebep oldu.

  sadece çiçek sepetinin bize ayıplı ürün gönderdikten sonra takındığı umursamaz tavrı dile getirelim istedik, seni de şikayet sayfası gibi kullandığımız için kusura bakma sözlük.

  ciceksepeti.com
  ciceksepeti2
  ciceksepeti3
  ciceksepeti4
 • eşime sevgililer gününde fotoğraflı duvar saati aldım. benim, eşim ve çocuğumun olduğu bir fotoğraf koydum. saat güzel oldu. fakat saat bozuk. 5:10'da takılıyor. üç kez pilini değiştirdim. hediyenin bir anlamı kalmadı. aynı ürünün çalışan bir saatiyle tekrar gönderilmesini istiyorum.
 • güzel bir uygulamaya sahip site. bugüne kadar kullanımlarından hiçbirinde saat sekmedi henüz. çiçekler böcekler bazen bayık, kalitesiz çıkabildi ama varsın olsun.

  arkadaşımın çocuğu oldu, başka şehirde, burdan oyuncak göndereyim dedim, pek bir skim yok, adına uygun kullanılması daha mantıklı. basit tırt oyuncaklar haricindekiler falan zaten kargoya çıkıyor.