şükela:  tümü | bugün
1577 entry daha
  • 11 güle 140 lira nedir birader ...
    not: ziraat mühendisiyim
  • 14 şubatta gönderdiğim çiçeği kız arkadaşımın teslim aldığını gösteren site. ama ortada teslim alınan bi çiçek yok, ben 14 şubatta çiçek almadığımla kaldım bu site yüzünden.
  • neyse simdi gul, cicek goygoyuna giremiycem de dunya tatlisi insanlarin calistigi sirkettir
  • alınan ürünü eksik teslim eden çiçekçi.

14 şubat yoğun olur diye 1 hafta önceden siparişi verdim, belki akıl ederlerde bazı aranjmanları hazırlarlar diye düşündüm. yanlış düşünmüşüm, 10 tllik çiçeğe 100 tl verdiğimle kaldım malesef. bana bu site ayarında ama işini düzgün yapan bir site önerebilecek olan varsa yeşillendirsin bir zahmet olacak. keza yılda 12-13 kere kullanıyorum.

edit: aranjman.
  • sanırım bu siteden bana doğru yaklaşmakta olan bir rezalet var

edit: rezalet yaşanmadı! müşteri hizmetleri memnun bıraktı fakat yurtiçi kargo yine bildiğiniz gibi.
  • cicek satilan internet sitesidir.

cicek fiyatlari gunluk olarak degisiklik gosterir. her gun borsada arz talep dengesine gore fiyatlanir.

gul, normal zamanlarda tanesi 1 liradan satilirken (yaz aylarinda dali 10 kuruslara kadar duser) sevgililer gunu oncesi cicek mezatinda tanesi 10 liralara varan fiyatla satildi.

ss flora cicek uretici kooperatifi araciligiyla ureticiden , toptanci ve dukkancilara ulasir.
    mezat turkiye’nin 16 ilinde istanbul’da uc ilcede( kadikoy,ayazaga, bayrampasa) kurularak cicekler mezata cikar ve fiyatlari belirlenir.

yani 10 liralik cicege 100 lira verdim soylemleri boyle ozel gunler icin belirleyici degildir.

bu arada ciceksepeti kendi depolarina sahip. dukkanci arkadaslara tum mali a’dan z’ye tedarik ederek calisir. yemeksepeti gibi dusunmeyin. siteden satilan her sey ciceksepetinin bayilerine gonderdigi urunlerle hazirlanir, bayiler disardan alim yapamaz. belirli bir komisyon uzerinden satis yapabilirler.

sevkiyatla ilgili problemlerin sebebide dukkanci arkadaslar ozel gunler icin parca basi farkli teslimatcilarla anlasir. bu arkadaslarda profesoynel olarak adreslere hakim olmadigindan bocalayarak ozel gunleri mahfedebilir.
  • ya anlayamıyorum kızlar yazık değil mi manitalariniza şuradan 10 tl'lik çiçeklere 100 tl baydırıyorsunuz.
    çiceksepeti:fahiş fiyat kalitesiz ürün hizmeti sunan oluşum.
  • neden bir erkek sevdiği kadına başka bir erkek veya kadın kurye ile çiçek gönderir ki arada mesafeler yoksa eğer.

sevdiği kadının yanına çiçekle gitmeye utanan, çekinen erkekler için müthiş bir site
  • herkes kendince haklı birde benden dinleyin.
    öncelikle çiçeksepetinin bazı aylarda 10-11-12 gibi tarihlerde (önemli gün dışında)kampanya yapar.bu tarihlerde gerçekten fiyatlar çok uygundur.hatta bayiler neredeyse zararına satış yapar.bu günlerde önemli gün için önceden sipariş oluşturmak çok karlı olabilir.adres konusu sıkıntı ise sonradan güncelleme,ekleme ve sipariş iptali hakkınız her daim vardır.

önemli günler ise facia mı desem bilemedim.bir kere siparişler önceden alınmıyor.önceden gelen sipariş 50yi geçmez.ama son gün hatta son salise gelen siparişler tam 378.önceden gelmediği için işveren ona göre dağıtım elemanı ayarlayamıyor.10 mu 15 mi yeter acaba düşünüyor.kaldı ki bir çalışan olarak uyarıyoruz kendilerini ama kendi bildiğini okuyor:) siparişlerinizi önceden veya sonradan da oluştursanız(önemli gün için geçerli)siparişler bölgelere ayrılıyor.bölgelere ayrıldıktan sonra sıra yapılıyor rot oluşturup dağıtım başlıyor.yani o bölgede sizin sipariş 5.sırada ise maalesef ki öne alınamıyor.inanın bende erkenden sabahın köründe teslimatları girip rahat olmak isterdim ama mümkün olmuyor.müşteriler haklı kendince erkenden sorunsuz sıkıntısız ulaşsın istiyor.ayrıca bizde şöyle bir durum daha var teraryum olduğu için o gün üründe dağılma ve kırılma gibi aksilikler çıkabiliyor o zaman değmeyin keyfime (stresten öldü).son olarak üstte söylendiği gibi özel günlerde dışardan dağıtıcı olarak destek aldığımız için işler sarpa sarıyor.zaten dün 14 şubatta çiçeksepetinin telefon arızalarıda oldu alıcıya,göndericiye ulaşamıyoruz.onay almadan farklı yere bırakamıyoruz.işverenin şöyle suçu var 450 sipariş yerine 380 sipariş alsa daha fazlasını istemese rahat rahat dağıtacağız.ama para işte .neyse çok uzun oldu kusura bakmayın.
    not=çiçek sepetine bağlı bir bayide çalışanım sadece.
  • düşünsenize sevgiliniz var ve 14 şubatta size bu site üzerinden çiçek gönderiyor. fakir turnusolü olduğu kadar, sıfır emek göstergesi. yazık.
18 entry daha