• sipariş verdiğim ürünle alakası olmayan ve daha ucuz bir ürün teslim eden site. iş işten geçtikten sonra özür paketi vermeleri bir ifade etmiyor. bir daha kullanmam, kullandırtmam.

bu arada aldığım ürünün puanı 5’e yakın. puan hiçbir şeyi kanıtlamıyor yani.
  • aynı gün teslimat yazan ürünleri bir sonraki gün teslim edeceğini sitesinde gösteren saçma site.
  • 14 şubatta teslimat yapamayan site. tüm ürünler en erken yarın teslim ediliyor olarak gözükmektedir.
  • bugün patlayacak olan sistemin adıdır. herkes sevdiklerine hediye yollama telaşına girmişken ürünler büyük ihtimal vakitinde taraflarına ulaşmayacakdır.
  • benim ayar olduğum ise istediğin hediye, armağan istediğin günde gitmeyecekse ne anlamı kalıyor? kaç defa başıma geldi gideceği günden 3 gün sonra gönderiliyor.
    muadili pek bir seçenek de yok , elin kolun bağlı gene çiçeksepeti'ne dönüyoruz.
  • bugün, sevgililer günü, anneler günü, dıdısının dıdısı günü gibi önemli günlerde kullanılmaması gerektiğini hala öğrenememiş insanların yorumlarıyla dolacak web sayfasıdır.
  • görseldeki beyaz güllerle gelen beyaz güller arasındaki farka bakın allah aşkına.
    açmamış, taze güllerin siparişini veriyorum ben. gelenler ise yaşlı, beklemiş güller. bundan sonra tercih etmeyeceğim çiçeksepetini. böyle özel bir günde moralimi bozdular.

site görseli
    gelen ürün

edit: müşteri hizmetlerine durumu bildirdim. çiçeksepeti olarak özür diliyorlar sadece. satın almış olduğum çiçeği görseldeki gibi tekrar göndermelerini istedim, kabul etmediler. bana mail gelecekmiş özür ürünü gibi birşeyden bahsettiler. buraya da not düşüyorum, bir daha bu siteden çiçek almam kesin ve net.

edit: bugün 18:00 gibi aynı çiçekten tekrar getirdiler. daha fazla yazacak birşey yok aslında. ilgili davrandıkları için teşekkür ediyorum.
  • yaşadınız bugün he.

sipariş yağıyordur,
    yalandan aşkım seni çok seviyorum kartları içerisinde pahalı çiçekler göndermeye devam mı :)
  • neredeyse kırmızı güllü ürünü kalmayan ve kalan ürünlerini de bugün gönderemeyeceğini belirten site.
  • patlayan hede
hesabın var mı? giriş yap