şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'nin en arsız kurumsal telif hırsızı.
    telif hakkı ihlalinde en en üst mertebe.
    şikayet edilmediği müddetçe satıyor. şikayet edince prosedürlere boğuyor; en sonunda kaldırıyor. bir süre sonra yeniden satışına başlıyor. şikayetlerden şikayetlere de hırsızlık yaparak kazanç elde etmeye devam ediyor.
  • akülü bir arabadan 2 adet aldım. biri arızalı çıktı. 28 aralıkta değişim için sürat kargoya verdim. bugün 06 şubat ürün hala kargoda görünüyor. 350 tl verdiğim bir ürünün ne sağlamını ne ücret iadesini alamıyorum. bir daha bu siteden kürdan dahi almam. son 2 haftadır hergün arıyorum. aynı şeyleri söyleyip duruyorlar. gerekli yerlere ilettik sorunu en kısa sürede çözeceğiz. lan bu nasıl çözmek? mars’tan uzay aracı çıksa gelir bu kadar sürede bir kargoyu mu bulamıyorsunuz .

uzak durulması gereken bir yer ben yandım siz yanmayın.
  • çiçeğin yanında çikolata, oyuncak, kutlama kartı gibi bilimum şeyin bulunduğu bir internet sitesidir. fiyatları sanırım çok fena değil, en azından nispeten uygun bir şeyler de bulunabiliyor. nedense çiçekler genelde acayip pahalı, baktığım bazı sitelerde en ucuzu 200 tl'den başlıyor. 3 yıl solmayan (ve mümkünse çay demleyen) endemik endonezya kaplan gözü çiçeği tarzı bir şey sipariş edilmediği taktirde çiçek fiyatları hep böyle gereksiz yere uçuk gibi. her neyse... kendini çok geliştirmiş bir site olduğunu düşünüyorum, müşteri hizmetleri ise gayet ulaşılabilir ve hızlı. teslimatın her adımında mesajla bilgilendiriyorlar. yakın zamanda çıkardıklarını düşündüğüm bir uygulamalarıyla da bravo dedirttiler bana. şöyle ki çiçeği hazırladıktan sonra size bir fotoğrafını atıyorlar ve 10 dakika içinde onaylamanız ya da reddetmeniz gerekiyor. görseldekiyle eve gelen arasında büyük farklar olabildiğinden süper bir uygulama olmuş bu. gerçi hazırladıkları hâli çok da içime sinmemesine rağmen hızla hallolsun diye onay verdim gitti ama sormaları müthiş bir hareketti.
  • kullanmaktan çok memnun olduğum alışveriş sitesi. benim bu siteyi kullanma amacım doğuda zorunlu görevini yapan arkadaşlarıma özel günlerde onları unutmadığımı gösteren küçük hediyeler yollamak. bununla ilgili şöyle bir örnek verebilirim, van’a kargo yollamam gerektiğinde izmirden bir kargo firması 23 lira kargo ücreti almıştı bu siteden 29-39 lira aralığında bir çok çiçektir çikolatadır kargo ücreti olmadan yollayabiliyorsunuz. istanbuldan istanbula tercih eder miyim soru işareti ama şu haliyle uzakta olanların gönlünü almak için en iyi alternatif gibi duruyor.
  • bugün gönderdiğim çiçeği resimlerinden oldukça farklı ve söylediği sayıda çiçeğin yarısı kadar çiçekle; üstelik teslim saat aralığının dışında teslim edebilmiş, artık kullanmayı düşünmediğim uzak durulası çiçekçi.
  • sipariş verdiğim ürünle alakası olmayan ve daha ucuz bir ürün teslim eden site. iş işten geçtikten sonra özür paketi vermeleri bir ifade etmiyor. bir daha kullanmam, kullandırtmam.

bu arada aldığım ürünün puanı 5’e yakın. puan hiçbir şeyi kanıtlamıyor yani.
  • aynı gün teslimat yazan ürünleri bir sonraki gün teslim edeceğini sitesinde gösteren saçma site.
  • 14 şubatta teslimat yapamayan site. tüm ürünler en erken yarın teslim ediliyor olarak gözükmektedir.
  • bugün, sevgililer günü, anneler günü, dıdısının dıdısı günü gibi önemli günlerde kullanılmaması gerektiğini hala öğrenememiş insanların yorumlarıyla dolacak web sayfasıdır.
  • görseldeki beyaz güllerle gelen beyaz güller arasındaki farka bakın allah aşkına.
    açmamış, taze güllerin siparişini veriyorum ben. gelenler ise yaşlı, beklemiş güller. bundan sonra tercih etmeyeceğim çiçeksepetini. böyle özel bir günde moralimi bozdular.

site görseli
    gelen ürün

edit: müşteri hizmetlerine durumu bildirdim. çiçeksepeti olarak özür diliyorlar sadece. satın almış olduğum çiçeği görseldeki gibi tekrar göndermelerini istedim, kabul etmediler. bana mail gelecekmiş özür ürünü gibi birşeyden bahsettiler. buraya da not düşüyorum, bir daha bu siteden çiçek almam kesin ve net.

edit: bugün 18:00 gibi aynı çiçekten tekrar getirdiler. daha fazla yazacak birşey yok aslında. ilgili davrandıkları için teşekkür ediyorum.