şükela:  tümü | bugün
  • yaşadınız bugün he.

sipariş yağıyordur,
    yalandan aşkım seni çok seviyorum kartları içerisinde pahalı çiçekler göndermeye devam mı :)
  • neredeyse kırmızı güllü ürünü kalmayan ve kalan ürünlerini de bugün gönderemeyeceğini belirten site.
  • patlayan hede
  • şu an patlamış olan site
  • pazartesi günü 14 şubat için bir ürün siparişi verdim. bugün teslim edilmiş. ancak çiçek bariz bir şekilde ölü gitmiş. pazartesi günü iki kere uyardım satıcıyı tamam abi dediler ama sonuç yine bu. her sene aynı olay. özürleri kabahatlerinden büyük oluyor. sitelerinde kocaman %100 müşteri memnuniyeti yazıyor. hangi %100?

site görseli

gonderilen cicek
  • normal bir şekilde yoğunluk yaşayan site. bugün bu sektör içerisindeki adamların vurgun günü. haliyle düzgün ürün göndereceklerini zannediyorsanız çok yanılıyorsunuz. ne solmuş çiçekler gitmiştir şimdiye.

ben bunu bildiğim için hafta başında gönderdim. dakikası dakikasına ürün yetişti. hem daha iyi sürpriz oldu, hem de 14 şubat'ta çiçek gelecek beklentisi içerisinde değildi gönderdiğim kişi. sevdiğinize illa bugün çiçek göndermek zorunda değilsiniz. dün de gönderebilirdiniz 14 şubat adına göndermek istiyorsanız.

bu ülkede bir şeye yoğun ilgi varsa kriz oluyor. kriz yönetimi de böyle şeylerde yok.

ürünleri yetiştirelim diye bazı şeylere dikkat etmiyorlar. sizin için o ürünler bu yoğunlukta yetişiyor, bu minik şeylere dikkat etmeyin diyorlar.

beğenmediniz mi? özür ürünü diye kendilerine göre 20 liralık, bize göre 2 liralık sikko bir ayıcık veya özrü kabahatinden büyük şekilde, solmaktan bıkmış bir çiçek daha geliyor.

buna da şükredin.
  • belirli günlerde sektöre girme iştahımı kabartan site.
  • hizmet kalitesi berbat olan site. hicbir zaman gorseldeki urunun aynisini gondermiyorlar. hep cok daha kalitesizini, yarali, solmus, farkli cins cicekler gonderiyorlar.

saksida sattiklari urunler ise birkac hafta icinde kuruyup ölüyor.
  • valla site acıldığından beri kullanırım yoğun bir sekilde. bir kere yamukları oldu o da çiçekçinin sark kurnazlığı. hazırladığı ürün görselini uygun koyup farklı çiçek göndermiş. çicek sepetine durumu aktarınca aynı çicekten hediye edip 1 yıl kullanım hakkı tanıdılar. 14 şubat yoğun gececek biliyorsunuz. yumurta g.tnuze dayanmadan efendi efendi birkaç gün önce sipariş verin sıkıntı yasamayın. beni bugun yine mutlu eden firmadır.
  • benim siparişim de görselindekinden oldukça küçüktü. artık gidip kendimiz alacağız lokal çiçekçilerden ne yapalım.