• 14 şubat siparişimi bir gün öncesinden vermeme rağmen sabah gönderime çıkarılan çiçeği gün içerisinde teslim edemeyen uzak durulası bir sitedir. bayi hatası olabilir ancak benim muhatabım çiçeksepetidir. kesinlikle tercih etmeyin.
  • 14 subatta siparis gonderemeyip, siparisi iptal edin dedigimde, siparisinizi iptal etmiyoruz, 16 subatta siparisiniz gonderilecektir diyebilecek kivamda yavşaklar. sizin paranizi nasil harcayacagina karar verme hakkini kendinde bulan gerizekalilari calistiran firma.
  • 14 şubatta gönderdikleri çiçeğin ücret iadesini haftasonu da olsa yaptıkları için bir şey diyemediğim firma. evet yoğun mesaili bir gündü ama unutmayın arkadaşlar firmanız bu tarz günler için hizmet vermekte.. yine de emekleri için teşekkür ederim..
  • seneye beni kaybettiler net
  • 5 yıldır en az 30 ayrı siparişi çözmüş bir site teşekkürler
  • yaşatmış oldukları 14 şubat rezaleti üzerine, sistemlerinde sanıyorum 10 civarında ayrı şikayet takibi açmışlar (farklı şikayet numaralı mailler mevcut) ve her şikayet dosyası için iki gündür toplamda 20 kere aramışlardır. rezaletin haricinde tacize de başlamışlardır. işte bu kadar sistemi bozuk bir firmadır.
  • aslında çok basit olan meramımızı, sürekli sizi kısa süre içerisinde arayacağız demek sureti ile 6 farklı müşteri temsilcisi aracılığı ile anlatamadığımız çiçek sepetine biz de farklı kanallarla yazarsak belki anlatabiliriz dedik.

derdimiz şu ki 128708965 sipariş numaralı verdiğimiz çiçek elimize ulaştığı gün itibari ile sürekli yapraklarını döktü ve inanılmaz derecede böceklendi. biz de çiçek sepetinin internet sayfasında da yer aldığı gibi iade hakkımız olan 14 gün içerisinde iade işlemimizi gerçekleştirelim istiyoruz. bize önerdikleri gibi indirim kuponu, yeni çiçek, çikolata istemiyoruz. kaçıncısı olduğunu hatırlayamadığımız müşteri temsilcisinin iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz dedikten sonra iade kodu istediğimizde bizi başka başka temsilcilere aktarmaları ve gün sonunda "çok geç kalındığı için" iade yapamayacağımızı söylemeleri çiçek sepetinin bizi oyalamaya çalıştığını düşünmemize sebep oldu.

sadece çiçek sepetinin bize ayıplı ürün gönderdikten sonra takındığı umursamaz tavrı dile getirelim istedik, seni de şikayet sayfası gibi kullandığımız için kusura bakma sözlük.

ciceksepeti.com
    ciceksepeti2
    ciceksepeti3
    ciceksepeti4
  • hala kullanmadığım ama bir gün acil durumda işime yarayacağını düşündüğüm marka, aksi takdirde eğer son saniye bir insanı kurtaramazlarsa butikler forever
  • 3 kinder yumurtalı bir hediyeye 100 küsür tl isteyen ve kalitesi de o kadar düşük olan bir site
  • bu siteyi tasarlayanın, işletenin ta götüne koyayım ben... bu kadarını herkes yapardı...
hesabın var mı? giriş yap