şükela:  tümü | bugün soru sor
  • amerika'da satış yapıyormuşçasına fiyatlara kdv eklemeden gösteren internet sitesidir.

sipariş teslim saatini ne seçerseniz seçin önemi yoktur. 15:00 seçtiyseniz 13:00'da teslim edip 15:06'da şimdi teslim ettik smsi atarlar, sizi salak yerine koyarlar.

ödeme sistemi entegrasyonları bitik durumdadır. ödeme karttan çekilir fakat site ödemeyi alamadığını belirtir. o gün gitmesi gereken çiçek gitmez, para 1 hafta geçmesine rağmen iade edilmez. öneri olarak siz 2. kez satın alma yapın biz gönderelimdir.
  • 14 şubat için eşime sms atmak nasıl bir pazarlama stratejisidir lan. oğlum çiçek alacaksam alacak olan benim ibneliğin alemi yok.
  • son birkaç defa verdiğim siparişi sorunsuz vaktinde teslim eden firma. bugün de yine sipariş verdim 40 dakika sonra çiçek teslim edilmiş daha kendileri mesaj bile atamadan. gerçekten çok memnunum bu ülkede işini yapan firma yokluğunun da etkisi olabilir ama helal olsun.
  • yarın 14 şubat, bu başlık aynı gün teslimat yapmıyorlar yaa diye ağlamayanlar tarafından, ağlama duvarına dönüştürülecek maalesef.
  • son güne kaldık. 14 şubat'ta da bunlar çiçek gönderimi yapmıyor. ne etcez şimdi diye gece gece düşündüren site.
  • dünyanın en uyduruk sitesi. 14 şubat'tan bağımsız olarak, daha önce de yaşadığım tecrübelere dayanarak söylüyorum. siteye girersin, aynı gün teslimat seçeneğini seçersin, bir çiçeği beğenip almaya kalktığında hem fiyatı değişmiş olur, hem de o gün teslim edilemeyeceği uyarısıyla karşılaşırsın. müşteri hizmetlerini ararsın, yok öyle bir şey derler. e sipariş veremiyorum deyince tamam biz bir bakalım deyip bütün gün dönüş yapmazlar.

aynı paraya gidip sabuncakis'ten sipariş verdim, oh mis.
  • müşterilerinin tanımadığı firma
    14 şubat'ta sipariş verip ya siparişim zamanında gitmiyor ya da çok özensizdi demek kusura bakmayın ama sizin mallığınız beyler. dün yollayacaktınız, sonra da yarın yollasaydım o curcuna içinde sana layık olmazdı diyip puanı kapacaktınız.
  • ürün fiyatlarına bariz zam yapmış fırsatçı site.

dün sabah neredeyse çiçek kısmındaki bütün ürünlere baktım. mesela 59 tl olan bonsai ağaç dün akşama doğru 99 tl olmuş. kütük vazolu 47 tl olan çiçek 57 tl olmuş. baya fırsatçılar.

almayın aldırmayın. üstelik buradan bi şey alıyorsun alan kişi hemen girip fiyatına kalitesine bakabiliyor. saçma bi konuma düşebiliyorsunuz.
  • siparişi zamanında gönderemeyen, ertesi gün teslim edip özür mahiyetinde daha sonra kullanılmak üzere siparişinizin aynısından hediye eden. daha sonra bu hediyeyi kullanmak istediğinizde size tanımlı bir hediye yok diyerek hediyeyi de yok eden çiçek gönderim şeysi...
    uzak durun...
  • ayni gun teslimat yapmiyorlar degil istedikleri urunu satmanin derdindeler, fahis fiyatli urunleri hemen hemen her bolgeye halen teslimat uygunlugu veriyor