şükela:  tümü | bugün
  • yanlışlıkla sipariş verdiğim online çiçek satan bir site. çiçek gelene kadar çiçeksepeti.com dan sipariş verdiğimi zannetmem de cabası. ancak çiçek gelme sürecinde çiçeksepeti.com hakkında o kadar kötü şey okudum ki, sorun oluşacağına inanmaya başlamıştım. neyse ki, çiçeksepeti.net bu işi istanbul'da hakkıyla yaptı ve yüzümü kara çıkartmadı bu taklitçi firma.
  • kesinlikle sipariş verilmemesi gereken site.

verdiğiniz siparişi "tahmini varış zamanı 16:00" diye verip, asla teslim etmeyen bir anlayışa sahip.

çiçeğin durumunu sorabilmek için binbir zahmet bağlanabildiğiniz müşteri hizmetleri yetkilisi sizi 3-4 dakika hatta beklettikten sonra telefon numaranızı alıp, "size geri dönüş yapacağız efendim" der ancak asla dönmez.

parayı falan siktir et, çiçek gönderdiğin kişinin 1 hafta "bir çiçek bile almadın" kaprisi tuz biber olur.

o sebeple siz, siz olun buraya bulaşmayın.
  • benim de yanlışlıkla siparis verdigim yer oldu kendisi fakat bir sorun yasamadim.
  • anneler gunu icin ciceksepeti.com yogunluktan dolayi siparis almayinca mecburen buradan siparis verdik. 2 farkli adrese urun gonderimi vardi ancak 2 side bugun teslim edilmesi gerekirken hala bu saate giden bir cicek yok. ayni zamanda lanet musteri hizmetleri numarasi asla cevap vermiyor bugun 40 kere aramisimdir. asla ama asla buradan siparis vermeyin benim gibi basiniz yanar. en kisa zamanda batmalari dilegiyle ...
  • ayaküstü adam düdüklemenin peşinde olan site. mis gibi en popüler çiçek sitesinden seken, şaşıran müşterileri toparla, ne bir üyelik sistemi ne doğru dürüst çağrı merkezi hizmeti ver oh ne ala. çiçek gönderimi zaten opsiyonel. belki gider belki gitmez.

lan zaten adamakıllı çiçek teslim etmen gereken 3-5 gün var. onda da kolpalıyorsun. araca yüklendi şu saatte orda bu saatte burda bilmemne. anneannemize bir sürpriz yapacaktık içine ettiniz. bravo.

sonra da pişkin pişkin bugün ya da yarın göndersek olur mu diyor ( 1 gün boyunca yapılan aramalar sonucu anca ulaşabilince alınan cevap)

türkiye'de para kazanmak ne kolay ya ben de yemeksepeti.net diye bir şey açıcam kafama göre takılıcam karışan görüşen yok ne de olsa.
  • hasbe'l- kader sipâriş verdiğim, sipârişi daha tamamlamadan uyanmama rağmen, yine de kendilerine bir şans verdiğim; ".com" uzantılı orijinal çiçeksepeti'nin muadili... sonuç: cidden memnun kaldım. aranjman içindeki pembe lilyumlar yerine, beyaz kullanıp kullanamayacaklarını sormak için dâhi aradılar. vaktinde de teslim edildi.

netîce îtibarı ile bir bölgede yer alan, a çiçekçisi de b çiçekçisi de, tıpkı yemeksepeti'nde olduğu üzere, hem .com hem .net vb. tüm platformlara üye diye düşünüyorum. hangi siteden ne seçerseniz seçin, yine aynı adamların ellerinden çıkıyor olmalı. fark, ödedikleri komisyon bedelidir ki; o da satıcının derdi. hattâ muadil firmaların, muhtemel daha düşük komisyon oranları, yine biz alıcıları, müspet yönde etkileyecektir bile diyebiliriz. şans vermek gerek.