şükela:  tümü | bugün
  • ciceksepeti.com üzerinden verilen çelenk siparişinin adrese ufo olarak teslim edilmesi olayıdır.

sanırım dünya dışındaki bitkiler aleminden bir yaratıcılık denemesi yapılmış ve ortaya bu sanat eseri çıkmış.

çünkü günümüz şartlarında bu kadar özenilerek yapılabilecek, her detayı ince düşünülecek ve gezegenimizde ortaya böyle şaheser çıkacak kadar mükemmel yetişen bir bitki formu olacağına ihtimal dahi veremiyorum.

evet, ben dünyamız harici bir gezegenden geldiğine ikna oldum. nasıl geldiği ile ilgili sorularınızı da çiçeksepetine sorunuz.

https://eksiup.com/24d8a5a9e40

not: arkadaşım ciceksepeti.com'dan, firma açılışına göndermek için çelenk siparişi vermiş ve gelen sanat eserini twitter'da paylaşmış.
  • çiçeğin yanındaki taş daha estetik duruyor.
  • çiçeği tutan iskeletin çirkinliğinden çiçeğe bakamıyorum.
  • insanların ne güzel dertleri var yıaa!
  • çiçeği olmayan çiçek (bkz: sap) teslim ettiklerine şahit olduğumdan beni şaşırtmamıştır.
  • alien vs çiçek
  • ürünün linkini görürsek onu göre yorum yapabiliriz. belki de tam olarak böyle bir şey var linkte nereden bilelim.
  • bir buket çiçeğin çıtalara tutturulması.

bu çelenk olamaz. camdaki balonlar bile daha güzel duruyor.
  • aslında şu sıcak sonbahar günlerinde adamlar ayaklı vantilatör yollamış yine de yaranamamışlar.