• ciddi ciddi aşık olmuştur.
  • benim bu, aşk acısından bir kaç kez ağlamışlığım vardır. değer mi diye sorarsanız değmezmiş şimdi anlıyor insan.
  • aşkın kadını erkeği olmaz. gerçekten seven ve acı çeken taraf ağlama hakkına sahiptir.
  • bunun erkeği kadını mı var dedirten başlık. erkekler de ağlar, nilüfer’e inanmayın.
  • o kızı bir daha kimse öyle sevmeyecektir.
  • yok arkadas bende bir ariza var.

yazilanlara, anilara bakiyorum 10'lu yaslarin basindan bilmem kac yasina bunu deneyimleyen insanlar var, ben 25 yasinda bir adamim asik olmanin yanindan bile gecmedim.

ovunmek ya da artizlik icin soylemiyorum da ya cok sansliyim ya da cok sanssizim.

insallah sansli taraftayimdir.

saygi duydugum erkek.
  • bebedir, ergendir, çocuktur. başka herhangi bir açıklaması olamaz lan bunun.

27 yaşında bir ağabeyiniz olarak size en azından şunu söyleyim: kadınlar uğruna göz yaşı dökülebilecek varlıklar değillerdir. bak kedin ölsün otur ağla ya da ne biliyim köpeğini kaybet otur zırla hak veririm hatta yazık olmuş bile derim ama kadınlar için yapmayın şunu.

bir kere geliyorsunuz oğlum şu dünyaya tadını çıkarmaya bakın.
  • sinüzitiniz varsa epey işe yarıyor.
    ben senelerdir sinüzit yüzünden baş ağrısı çekmedim bu sayede mesela.

olaya baya bilimsel yaklaşmış benim bünye.
  • içindeki tortuları ciddi ciddi atmak için çabalayan erkektir. içine atmamış, dışarı taşırıp ruh sağlığını aramaya koyulmuştur. ağlamak fizyolojik olarak oldukça sağlıklı bir eylemdir.
  • alışmak ve kanıksamak istemeyen insandır. duygularını bastırmak istemiyodur. çünkü uzunca bi zamandır o acıdan başka bişey hissetmiyodur. tek hissine de sahip çıkıp doya doya yaşamak istiyodur.

insan bazen elinde kalanlarla yetinmesini de bilmeli. acı da olsa.

+bu acı geçiyo mu?
    -geçmez abim. geçmez. bırak bari o kalsın.
hesabın var mı? giriş yap