şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sadece altı saat dayanabildiğim durum. ki ben "olum çaylak olunca ne oluyor, adam belki gerçek hayatta doktor, avukat, doçent biri; burda çaylak olunca ne olmuş, seni beni cebinden çıkarır." diyen biriyken ancak bu kadar dayanabildim.
  • ben mutlu olsunlar diye açtım şahsen. kendilerini de bizden saysınlar. tek eksiklikleri yazar maaşı olsun.
  • çok da güzel olmuştur.o insanların belki merak ettiği şeyler var ve sizlerden birine sormak istiyor.bu kadar bencil olmayın.
  • gayet güzel bir olay. herkese tavsiye ederim.
  • itiraz etmeyeceğim şeydir.

dileyen olursa twitter'dan @utenimlumen'den de yazabilirsiniz bana.
  • özelliğin geldiği gün açılmaması gerekendi.

canı sıkılan onbinlerce çaylak gözüne kestirdikleri yüzlerce yazara deneme mesajı attı sırf mesaj gidiyor mu diye.

şu günlerde ise arada bir reklam hesapları geliyor onları da engelleyince sorun olmuyor.
  • benim yaptığım ve bundan bir kez olsun gocunmadığım durumdur.

yazar olunca çok önemli bir liyakat kazanmıyorsunuz arkadaşlar.senin o çaylak diyerek kendinden düşük gördüğün kişiye göre bu siteye daha önce üye olmuş olman seni o kişiden üstün kılmaz.ben insanda gerçek hayatta da statü , güç gibi durumlara bakmadan niteliğe baktığım için bu durumdan hiç pişman olmadım hatta çok iyi çaylak arkadaşlar edindiğim ya da sohbetler ettiğim oldu.o yüzden hayatta hiç bir başarısı olmayan -muhtemelen ergen- kişilerin bu ve benzeri başlıkları açmasını ve hortlatmasını doğru bulmuyorum.
  • eksisozluk yazari oldu diye toplumda bir statu sahibi oldugunu sanan kisinin beyanati.
  • pişmanlıktır.

bu kadar seviyesiz, aşağılık kompleksine girmiş başka bir güruha daha denk gelemezsiniz.

dişileri salak salak espriler yapıp sizi aşağılama derdindedir, istediğini alamaz, siktirir gider.

erkekleri sidik yarıştırma derdindedir, adama bir bakayım neymiş diye tanımsız entryler, başkalarıyla ağız dalaşı falan derken sözlüğe sanırım bağcılar semtinden bağlanıyor.
  • çaylaklara mesajı açmak, çaylaklardan mesaj almak vs ile ilgili sürekli başlık açmaktan daha aptalca değildir.