şükela:  tümü | bugün
 • kusura bakmayın erken falan değil, vay dünya kupası vay şu vay bu ile olmuyor bu işler.
  şampiyonlar ligi elemelerinin yakında başlayacağını düşünürsek işimiz zor.
  tanım: vaziyet alın topal stopper oynayacak, kameni kaleye geçecek, vasat sol bek oynayacak.
  (bkz: fenerbahçe)
 • (bkz: entry ve nick uyumu)

  biraz sakin olun arkadaşlar bu durumla ilgilenen profesyonel insanlar var onlar neyi ne zaman yapması gerektiğini biliyor bu işi yaparken büyük ihtimalle siz daha doğmamıştınız bile. her gün panik atak krizleri geçirmenize gerek yok
 • bütün takımlarımızın sorunudur bu. genç yetenekleri keşfedecek gözlemci ekipleri olmadığı için son bir ay kala menajerlerin listesinden transfer yaparlar, o nedenle doğal bir şey.
 • wilshere ve bas dost'un transferlerinin yılan hikayesine dönmesi ile artık iyiden iyiye tehlike çanları çalmaya başlamıştır.

  ya önümüzdeki hafta basında ismi geçen yıldızlarla bir imza sov yapacak ya da daha vasat transferlere yönelip transferleri beklentilerin altında tamamlayacak.

  bakalım.
 • benim anlamadığım bu comolli henüz avrupada tanınmamış ligi domine edebilecek genç oyuncuları bulabilecekti. rahmetli ilhan cavcav kona mosheu kushe'yi getirdi ligin tozunu attırmışlardı. yok mu şöyle at gibi genç afrikalılar.
 • ali koç başkanımıza güvenimiz tam. kadro yetersiz ama bu sene en büyük transferimiz 40.000 kombine ve maç başı satılacak biletler ile stadın doldurulması olacaktır.
  ayrıca, transfer yapılmayacak olsaydı cocu getirilmezdi takımın başına. 1 hafta içinde tüm transferlerin peş peşe açıklanacağını düşünüyorum.
 • paniğe gerek yok, teknik direktör yeni. doğalar olarak transferden önce mevcut futbolcuları gözlemlemek isteyecektir. zaten durumlarını gördükten sonra "nereye geldim ulan ben?" diyecektir.
 • transferde geç kalındığı doğrudur ama mevcut kadrodaki potansiyelin ortaya çıkarılması da önemlidir.

  cocu'nun gelişiyle birlikte yüksek potansiyeli olan mehmet ekici, ozan tufan, yiğithan güveli, salih uçan, elif elmas, oğuz kağan gibi futbolcuların yeniden özgüven kazanması da büyük kazanım olacaktır.
 • para yok para.. üç büyük kulübün de borçları götünden akıyor. fanatik-fotomaç 300ncü ismi yazdı bugün ama gelen oyuncu sayısı sıfır. ha galatasaray muğdat'ı aldı pardon. ama hepsinde cep delik cepken delik. o yüzden boşuna beklemeyin. son dakika gelecek 1-2 çöp dışında kimse transfer yapamaz uzun bir süre..

  tanım: üç büyük kulüp için de bıldır yediğin hurmaların bu yıl götünü tırmalamasıdır.