şükela:  tümü | bugün
  • yarıla yarıla gülmelerini izlerken, kendilerine fındık fıstık atma isteği getirten tiplerdir.

sanırım bir mesihin elini taşın altına sokup bu başlığı açması gerekirdi. kendimi feda ediyorum. aileme kendilerini sevdiğimi söyleyin.

peşin not: ben hep belgesel izleyip jazz dinlediğimden değil, hiç bir şey yapmadan mal mal oturmak bile daha saygın bir harekettir. en azından bir şeyler düşünürsün. bu çağda tv izlemeyi filan çoktan geçtim de bu nedir arkadaş?!

now let the linç begin

edit: öfkeli çgh kitlesi giydirip espri yapmış:
    * ciddi ciddi izlenmez. çünkü çok komik anlıyor musun. çok komik olduğu için ciddi ciddi izleyemezsin anladın mı? kıps! (sözlükteki bayanlar eklesin)
    **ovdo boş boş otorop, ayna gorşısinda godünü açup ona mu gulüyon? annatta bizde gulek. (bu da zaten nelere güldüğünü kendi söylemiş)

olm ben atom parçalıyorum mu dedim. hiç bir şey yapmamak bile bundan daha iyidir. en azından beyniniz korunur.
    tv’de izlediğiniz bu şey mizah değil. yıllardır süregelen konular, aynı kalıplar, taklitler, şive kasmalar...
  • gülüyorsa ciddi ciddi izlemiyordur.
  • zaten olması gereken bu insanların tiyatroda bu şeyleri izlemesi; ama ülkemizde tiyatroya rağbet maalesef yeteri kadar yok. özellikle nüfusun çoğunluğunu oluşturan 3 büyük şehir için konuşuyorum. insanlarımız üşengeç, tv’de izliyor. hem çok güzel hareketler bunlar hem güldür güldür bu ihtiyacı karşılıyor hem de genç tiyatrocuların yetişmesine olanak sağlıyor, tiyatrocuların para kazanıp mesleklerini idame ettirmesini sağlıyor. beğenirsin beğenmezsin, orası ayrı. ha kişisel olarak güldür güldür'ün son siyasi dokundurmalarını başarılı buluyorum. levent kırca'dan beri hasrettik.
  • yine bi hakaretler, yine ilgi çekme budalalılığı...
    sanırsın bana einstein, bana nazım.
    bunları izlese o sanat eserlerini o buluşları nasıl yapacaktın di mi yazar arkadaşım?
  • gerçekten şu kibir dolu aptal kafadakilerin başlıklarından sıkıldık. sen ne izliyorsun birader? beethoven 9.senfonisi mi izliyorsun/dinliyorsun? veya uzayda canlı yaşamı mı buldun? iq ortalaman 160 mı? veya ilgi çekip küfür yemeyi seven ergen tiplerden misin? tebrikler bunu başardın boyun uzadı! önce aynayı kendinize çevirip adam mıyım diye düşünün.
    not: bu iki programı da hiç seyretmedim
  • mafya dizileri izleyeceklerine bunları izlesinler çok şaapma,
    ülkede tiyatroya ilgi olmadığını iddaa eden arkadaşlar için sadece kendi gözlemlerim işe birkaç örnek vermek istiyorum.
    erzurum da dt var ve 6-7 temsil izledim hepsi kapalı gişeydi
    bayburt gibi bir şehirde 3 dt turnesine denk geldim hepsi kapalı gişeydi salonun bir kısmı köyden kendi imkanları ile gelmiş insanlar ile doluydu
    ankara da tiyatrolar zaten dolu iken opera-bale için söylemiyorum bile bir temsile gitmenizi rica ederim
    istanbul/sivas/çorlu ve daha pek çok şehirde de durum bu iken, insanlar tiyatroya gayet ilgili fakat zor ulaşmasına rağmen tiyatroya ilgi olmadığı iddaası gerçeği yansıtmamaktadır.
  • ironilere kapalı standart programlar/haberler ve mafyavari diziler dışında izleyecek bir şey bulamayıp farklılık arayan tiptir. keşke hem mal mal oturup hem de daha saygın olduğumu düşünebilsem
  • eli klavye tutabilecek, tuşlara basıp bir şeyler yazmayı becerebilecek yaşa gelmiş bi yazarın, halen daha insanların farklı farklı zevklerinin olabileceğini anlayamayarak sıçtığı başlık..
    "allah allah, buna nasıl gülerler yaaaa, allah allah ben bu programları sevmiyorum nasıl olur da başka insanlar bunları sevebilir yaaaa" diye düşünüp kafası bir türlü almıyor herhalde..

sonra da edit büdüt..
  • halbuki haberleri izleyip ciddi ciddi gülmeliydi. bu programları izleyip sulu sulu gülünür.