• eli klavye tutabilecek, tuşlara basıp bir şeyler yazmayı becerebilecek yaşa gelmiş bi yazarın, halen daha insanların farklı farklı zevklerinin olabileceğini anlayamayarak sıçtığı başlık..
    "allah allah, buna nasıl gülerler yaaaa, allah allah ben bu programları sevmiyorum nasıl olur da başka insanlar bunları sevebilir yaaaa" diye düşünüp kafası bir türlü almıyor herhalde..

sonra da edit büdüt..
  • mafya dizileri izleyeceklerine bunları izlesinler çok şaapma,
    ülkede tiyatroya ilgi olmadığını iddaa eden arkadaşlar için sadece kendi gözlemlerim işe birkaç örnek vermek istiyorum.
    erzurum da dt var ve 6-7 temsil izledim hepsi kapalı gişeydi
    bayburt gibi bir şehirde 3 dt turnesine denk geldim hepsi kapalı gişeydi salonun bir kısmı köyden kendi imkanları ile gelmiş insanlar ile doluydu
    ankara da tiyatrolar zaten dolu iken opera-bale için söylemiyorum bile bir temsile gitmenizi rica ederim
    istanbul/sivas/çorlu ve daha pek çok şehirde de durum bu iken, insanlar tiyatroya gayet ilgili fakat zor ulaşmasına rağmen tiyatroya ilgi olmadığı iddaası gerçeği yansıtmamaktadır.
  • herkes aşağılama olarak algılamış ama mevzu o değil. o yapımlar komedi unsuru barındırmıyor, oyunculuğun kötü olması bir yana metinler kötü. bu gerçekten zevk meselesi değil, komedi yazarlığı bakımından ayan beyan vasat.
    ayrıca bir şeye gül-e-memek neden monşerlik oluyor anlamıyorum. gülemiyorum arkadaş, zorla nasıl güleyim.
  • zaten olması gereken bu insanların tiyatroda bu şeyleri izlemesi; ama ülkemizde tiyatroya rağbet maalesef yeteri kadar yok. özellikle nüfusun çoğunluğunu oluşturan 3 büyük şehir için konuşuyorum. insanlarımız üşengeç, tv’de izliyor. hem çok güzel hareketler bunlar hem güldür güldür bu ihtiyacı karşılıyor hem de genç tiyatrocuların yetişmesine olanak sağlıyor, tiyatrocuların para kazanıp mesleklerini idame ettirmesini sağlıyor. beğenirsin beğenmezsin, orası ayrı. ha kişisel olarak güldür güldür'ün son siyasi dokundurmalarını başarılı buluyorum. levent kırca'dan beri hasrettik.
  • ciddi ciddi değil de biraz toleransla ve ön yargısız izlersen yarıla yarıla olmasa da yer yer gülebilirsin. peki sen nelere gülüyorsun monsieur foulard?
  • benim bu. hatta benim için ödül gibi bişey. keyifle izliyorum. bazı skeçler kötü oluyor, eleştiriyorum kendimce. bazıları iyi oluyor, keyifle dolu dolu gülüyorum. genelde youtube dan boş zamanımda izliyorum, reklam falan derdi de olmuyor. çok güzel lan siz de izleyin. kafayı dağıtıyor.
  • yabancı dizi izleyerek kültürel muhabbete girebildiğini düşünen mal beyanlarının da bulunduğu başlıktır. ulan öküz izlemişsin/dinlemişsin ne farkeder (ayı oğlu ayı denir ama ondan da anlamaz aptal) dinlediğin vakit izlemiyor musun ekrandakini? veya ekrandakini izlerken dinlemiyor musun? kulakların mı sağır gözlerin mi kör ikisini bir arada yapamıyormusun? bu ikisini bile eleştirel bir konu yapacak idiotların da yazar olduğunu gösteren başlık. ki bu kadar hırslı bir cevap yazacak kadar da karakter yoksunlarını da gösterebilmiş başlıktır. bu adamlar ile ekşi de yazarlık yapıyorum düşünün o kadar kalite düşmüş.
  • halbuki haberleri izleyip ciddi ciddi gülmeliydi. bu programları izleyip sulu sulu gülünür.
  • ironilere kapalı standart programlar/haberler ve mafyavari diziler dışında izleyecek bir şey bulamayıp farklılık arayan tiptir. keşke hem mal mal oturup hem de daha saygın olduğumu düşünebilsem
  • ben bunları izleyip yarıla yarıla gülen arkadaşlarıma çok imreniyorim. defalarca denedim izlemeyi. olmuyor, güldürmüyor. çok yapay geliyor. bir aile ortamında başıma geldi. ev ahalisi izliyor, herkes yerlere yatıyor, bende tebessüm bile oluşturmadı. sanırım biraz eski kafalı olduğum için. eskinin bir demet tiyatro'su, olacak o kadar'ı varken bunlar olmamış diyorum kendi kendime.
hesabın var mı? giriş yap