şükela:  tümü | bugün soru sor
 • birgün'ün haberine göre mehmet demirkol ve irmak kazuk'un açacağı youtube kanalının ismi. sadece futbol değil farklı konulardan da bahsedilecekmiş. çöplüğe dönen youtube türkiye için güzel bir hamle olabilir.

  ilgili haber
 • mehmet demirkol önderliğinde, ilk konuğu ata demirer olan youtube programı.
  şahsen mehmet demirkol' u severek izliyorum. bu kanalın tutacağına da olan inancım tam.
  bu da ilk video
 • ses getireceğini düşündüğüm bir program. (bkz: mehmet demirkol) ve (bkz: ırmak kazuk) çok sevdiğim yüzler zaten. ata demirer de ilk konuk olunca büyük bir keyifle izledim ilk bölümü. keşke süre biraz daha uzun olsaydı. soru cevap kısmında futbolla ilgili olan bütün soruları bildim.*
 • zevkli proje. takip edecem.

  lakin sanırım farklı olsun diye düşünülmüş ama stüdyo tasarımı ve ışık vasatın altında. ses kayıt da pek fenaydı ilk programda, gerekli önlemler alınmamış ya da teknik yalıtım yok odada. biraz daha özenle daha çekici olur.
 • kapanan ntvspor kanalıyla birlikte boşa çıkan mehmet demirkol'un yeni gündem yaratma programı olacaktır.ama dikkat etmeli bu sefer programda kendisini frenleyecek fuat akdağ olmayacak.sıkıntılı durumlar oluşabilir kendisi için.
 • skyler white'ın ardından sözlüğün fikir birliğine varacağı bir başlık olmasını diliyorum.
 • ilk videosu ile benden yüksek puan almıştır. kanalı takibe aldım.

  edit: yalnız bir eleştirim var; böyle hızlı videolarda soru&ceveap bölümlerini her zaman sevmişimdir. ancak lütfen biraz daha kaliteli sorular seçin, espri kasmanıza gerek yok. yurt dışından (rapid fire) çok örnek var. soccer am gibi programlar bunu iyi beceriyor, örnek alınabilir.
 • hayırlı olsun dediğim program. ntv spor'daki not defteri'nin benzeri bir hava yakalamak istemişler. demirkol varsa izlenir. ama ata demirer yanlış seçim olmuş bence. bana pek komik gelmiyor.

  bir de mehmet demirkol'un daha aktif olması gerek. soru soran değil yorum yapan kişi olsun daha güzel olur. biz onun yorumunu seviyoruz. her hafta 2 konuk bulmak zor olabilir, ırmak kazuk sorsun mehmet demirkol cevap versin işte on numara olur. illâ geleneksel medya formatının dışına çıkılıp ciddiyetin ötesine taşmak isteniyorsa da farklı farklı konulara girilebilir.

  ek: işte tam böyle bir şey kast ediyordum. https://www.youtube.com/…fhxfhwdbk&feature=youtu.be
 • ilk konuklarını ata demirer yapmaları ile cid-diyetten çok diyetten uzak programına dönmüşlerdir.
 • ırmak kazuk belli ki cok iyi niyetli bir arkadas, muhtemelen de cok bilgili biri. ama programda cok pasif. ısin kotu yani, bunu bilip kendini gelistirmeye calissa bile olmayacak. cok kendi halinde biri gibi cunku.

  sorular da cok kotu ve ucuz.

  ılk bolumde ata demirer durumu kurtarmis, ama ilerde enerjisi dusuk olan biri olsa yalnizca ilk 5 dakikasi izlenir sonra instagramda eski sevgili stalklanir.