şükela:  tümü | bugün
  • hayrettin karaca'nın babası halil karaca tarafından 1917 yılında kurulmuş triko markası.
  • trikoları çok dayanıklı. annemin gençlik dönemlerinde giydiği ve nasıl olduysa başkalarına veremeden el koyduğum, yaklaşık 40 yıllık bir elbisesi hala dolabımda. giyemiyorum ama kıyamıyorum da.
  • bir çift ayakkabı aldım 3 hafta önce. daha 4. giyişimde yanlardan açılma yaptı. aldığım mağazaya geri götürdüm. "merkeze göndermeliyiz." dediler. sınanacakmış ayakkabı. vay arkadaş, nesini sınayacaksın? ürettiğin ayakkabı daha 1 ayı doldurmadan yanlardan açılma yapmış, sen belki yarın bana diyeceksin ki kullanıcı hatası. 4 sefer giyilmemiş bir ayakkabı için.

ya ayakkabı işinden eli ayağı çeksinler, ya da hakkını versinler bu işin.

ekleme: 2 ay oldu ve beni bir kez bile aramadılar. ayakkabıdan haber yok, ne yaptıkları meçhul. direkt kendilerine bağlı mağazalardaki işleyiş evlere şenlik. karşımda bir tane bile sorumlu bulamıyorum. özetle, o ayakkabıyı alana kadar bir numaralı tercihim olan karaca'dan alışveriş yapmaya tövbe ettim. sağolsunlar, beni tövbe ettirmeyi başardılar.
  • benim hatırladığım bunlar eskiden çok güzel yün kazaklar yaparlardı saf yün, ya da yünle karışık olurdu ama netice de yün olurdu içinde, demin trendyol'a bakayım dedim babama bi hırka almak için 209.90 liradan 104.99 a inmiş bir hırka beğendim, tabi yün olduğunu düşünüyordum tam alacakken malzemeye gözüm ilişti adamlar %100 polyamid yazmışlar.
    şimdi ben yanlışmı biliyorum polyamid bir petrol ürünü deil mi? adamlar yün kazak fiyatı koymuşlar lan naylon kazağa tamam anladık petrol türkiye'de pahalı ama bunun kazaklara da yansıması ayıptır.

birde markası mı değişmiş çift geyik yazmıyordu karaca 1917 yazıyordu, iki farklı firmamı var anlamadım yada ben tamamen başka bir başlık altına yazıyorum.
  • şimdiki sahiplerinin yeşil sermayenin adamı olduğu firmadır. ski sallasan bu yeşillere değiyor.
  • eskiden geyiğe saran sohbetlerde betimleme yapmak için kullanılırdı
  • karaca'dan 104 lira değerinde bir kazak aldım giyimi rahat gayet hoş. ama hevesim kursağımda kaldı. 4 ay giymeden kazağı makinede kaybettik. şimdi kardeşime oluyor. anlamıyorum ki biz her aldığımız urunu kuru temizlemeye mi vercez. yıkama programına uygun yıkamıştım halbuse. uğraşmak istemiyorum şimdi ürün incelemeye yolla bilmem ne. gelecek cevap belli: kullanıcı hatası. ayrıca telefonla durumu anlattım , gördüğüm muamele hiç hoş değildi
  • ceket ve süveterde iyidirler.
  • gönderdiği mesajlardan bıktıran, tüketiciyi sürekli rahatsız eden firma.

engelle engelle bitmiyor aradıkları numaralar.

(bkz: )
  • geçen günlerde karaca kart sahiplerine %50 indirim yapıyorlardı. ha birde telefona gelen fırsatlar sadece outlet mağazalarında geçerliymiş. bilginize.