• hayrettin karaca'nın babası halil karaca tarafından 1917 yılında kurulmuş triko markası.
  • slim fit gömlekleri artık çok da slim fit olmayan marka. eskiden iyiydi kesimleri. şimdiki slim fitleri hafif göbekli abiler kendini slim sansın diye yapılmış. bi ara o kesimdeki eksiklerini "süper slim fit" diye bir kesim çıkararak kapattılar ama şimdi o da kalmamış. gerçek slim fit kesimler istiyoruz duyun sesimizi karacalar * . milyonlar bunu bekliyor sizden.
    gömleklerinin kalitesini ve kullanışlılığını seviyoruz o ayrı .
  • pazardan 30 liraya alacağınız pantolonun çaputundan diktiği pantolonu indirimle 100 küsür liraya satmaya çalışan firma. koyu renk pantolonları 3-5 yıkamadan sonra bariz soluyor.
  • acayip derecede itici ve asık suratlı mağaza çalışanlarına sahip işletme.
    size yardımcı olunmasını geçtim ,soru soramıyorsun yani o derece.
    takım elbise bakıyorum, ilgilenen yok.soru soruyorum neredeyse tersleyerek cevap alıyorum. soru soruyorum adama , herif anasına küfretmişim gibi bakış atıyor. iki mağazasını gezdim ki ilkinden sırf çalışanın terso davranışlardın dolayı alışveriş yapmak istemeyip şubelerine geçtim. o da ne ? ikisinde de aynı tipte adamlar. takım elbiseleri de ucuz falan değil yani tabi domates almıyorsun sonuçta kafana takılan yerleri soruyorsun para bayılacaksın yani ki makul sorular soruyoruz işin cahili de değiliz. ben hiçbir giyim firmasında bu kadar asık surat bu kadar andaval adam görmedim.semt minibüsçüleri bile bunlardan daha kibar.
  • trikoları çok dayanıklı. annemin gençlik dönemlerinde giydiği ve nasıl olduysa başkalarına veremeden el koyduğum, yaklaşık 40 yıllık bir elbisesi hala dolabımda. giyemiyorum ama kıyamıyorum da.
  • anladığım kadarıyla internet sitelerinden alışveriş yapılmasını istemeyen firmadır. bunu siteye alışveriş özelliği koymayarak değil de koydukları alışveriş özelliğini müthiş kullanışsız yaparak dile getirmişlerdir. çünkü filtreleme özelliğinin olmamasını ve ürün çekimlerinin özensiz ve tutarsız olmasını başka şekilde anlamlandıramıyorum.
  • sürekli alışveriş yaptığım markadır. ben çok ciddi sayıda ürün almışlığım var ve gayet memnunum. arada sırada kalite olarak beklentimi karşılamayan ürün çıktığı olmuştur ama onu lacoste ve vakko'da da yaşamışlığım var. ve o marka ürünlere verdiğim paranın fazlalığıyla hayal kırıklığı da daha fazla olmaktadır.
    bugün habertürk'de konkordatodan çıktıklarını okudum, türk markası ve sevdiğim bir marka olduğu için bu haber memnun etti beni.
    bir çok rakip giyim firmasına göre fiyat/performans daha iyi.
    ayrıca atatürk'ün giydiği yelek olayı ve kazancıyla yardım yapılmasını takdir ettim.
  • yıllardan beri karacadan alış-veriş yapıyorum. yirmi adetin üzerinde gömleğim 5 tane takım elbisem, 7-8 adet hırka, kazak vb. kıyafetler ve 40 ın üzerinde iç çamaşırım var.

en son 2018/ağustos döneminde tanesi 24,70 tl'den aldığım karaca boxer tekli ambalajdan çıkıp 2'li ambalaja koyulmuş ve fiyatı ne mi olmuş? tam 159,90 tl. evet yanlış duymadınız, tam 159,90 tl. yani 1 adet boxerin tanesi 24,70 tl'den 79,95 tl olmuş. üstelik tekli ambalajı da ikili ambalaj yapıp iki ürünü bir kutuya sıkıştırarak oradan da bir kâr elde edilmiş. şimdi diyor ki siyasiler, enflasyonla mücadele yapıyoruz falan. adam ürünün kutusunu değişip 4 katı fiyata satıyor ya? hangi mücadele? bir daha önünden dahi geçmeyeceğim çift geyik karacanın. bildiğin hırsızlık. net.
  • gönderdiği mesajlardan bıktıran, tüketiciyi sürekli rahatsız eden firma.

engelle engelle bitmiyor aradıkları numaralar.

(bkz: )
  • oldukça kaliteli türk giyim markası...
hesabın var mı? giriş yap