• her hafta yaparım çok kolaydır öyle 10dk falan da sürmez max 3dk. nevresimi ters çevirip kollarınızı içine sokun ve uçlardan tutun, yorganı aynı şekilde nevresimle beraber köşelerinden tutun kollarınızla nevresimi yorgana doğru sıyırın ve ellerinizi çekip bir elinizle yorganı tutup diğer elinizle nevresimi yorgana doğru sıyırın burayı gelişi güzel yapabilirsiniz. sonra köşelerinden tuttuğunuz yorganı iki sallayın nevresimi düğmeleyin bitti gitti.
  • ben arada mola verip sigara içiyorum öyle uzun ve zor bi iş benim için.
  • eşi de aynı anda banyoyu cifliyordur.
  • benimdir. çok basittir. yorganı yatağa serin, nevresimi ters çevirip içerden ellerinizi köşelere sokun, yorganın köşelerinden tutarak nevresimin içine alın, gerekli ufak düzeltmeleri yapın tamamdır.
  • zengindir. çift kişilik yatakta rahat rahat yatıyordur.
  • pelerini vardır görünmez.
  • taktik bilmediği için fazladan askerlik yapan erkektir.

bunları biliyoruz da konuşuyoruz. az dinleyin.
    yorganın iki uçlarını kaybetmeyecek şekilde paldur küldür yorganı çarşafın içine depin. bu kaybetmediğimiz iki ucu dip tarafa yani kapalı tarafa eşitleyip bir anda yukarı kaldırıyoruz. bunu kanepe üzerinde veyahut yatak üzerinde yapmakta fayda var. yorganla eşleşen çarşaf boyunuzu aşacaktır. evet hoop yukarı kaldırıyoruz ve bu halde iki ucu salladığımız vakit yorgan zaten çarşafla yüzde seksen eşleşecektir. sonra yorganı yatırın yatağa ufak tefek düzenleme hareketleri ve işlem tamamdır. fermuarı çekebilirsiniz.
  • yorganın uçlarını geçirin tutup balkondan aşağı sirkeleyin.
    bitti gitti.
    editto: kral hareket yapan erkek kişisi.
  • perde takan erkektir aynı zamanda.
    özellikle kısa boylular için farklı bir teknik anlatıyorum:
    nevresimin tersini çevirip yatağın üzerine seriyoruz. yorganı da üzerine seriyoruz. sonra ayak ucundan yani açıklığın oldupu yerden rulo yapmaya başlıyoruz. bu arada nevresimin yatağa değen/bakan kısmını ruloya dahil etmiyoruz. kendimize çeke çek rulo yapmayı bitiriyoruz. yorganlı pasta gibi oluyor. nevresimi pandispanya, yorganı muz gibi düşünün. pastayı o altta serbest kalan nevresimin altından geçirip işlemi bitiriyoruz. bu son kısmı tam tarif edememiş olabilirim. yaparken sonucu anlaşılıyor. rulo yap, ruloyu aç o kadar.
  • nasıl yapılacağını gorile göstersen ikinci seferde tık diye yapar, dalga mı geçiyorsunuz? 11 yaşından beri yaptığım eylem (evet yatılı okudum)
hesabın var mı? giriş yap