şükela:  tümü | bugün
2518 entry daha
 • urugaydan gönderdiği ses kaydı ile selam yollamış tosunumuz ve hakkındaki iddialara yanıt vermiş.

  ses kaydı
  ilgili haber linki
 • tomar tomar paraları elleriyle avuçlayıp video atıp da, daha sonra ses kaydı atıp "beni kandırdılar! mağdurlara paralarını er ya da geç dağıtacağız" diyen bir tosunun batık şirketi.

  facebook gruplarında gördüm. halen daha o paranın geleceğine inanan var lan eheh. neyse tosunumuz bakalım daha neleri, kimleri tokatlayacak. merakla bekliyoruz.
 • çalışanları tarafından nasıl hortumlandığı videodan görülebilir.

  https://www.youtube.com/watch?v=be36krw47f8
 • ben bu network sistemlerden sunu anladim.

  bu detay maxinet veya ciftlik bank icin de gecerli.

  her kim bankadan kredi cekip odeyecegi faizden daha fazlasiyla sizden para istiyorsa o dolandiricidir.

  bakin bu kadar kolay. bir dusunun ya; adam neden bankadan atiyorum %15 veya 20 ile kredi cekip bu isi yapmiyor da size %50 veya daha fazla veriyor?

  ya bu krediyi karsilayacak gayrimenkulu yahut guvencesi yok, yada yapacagi is hic bir garantisi olmayan hayal urunu bir is.

  adam hayir kurumu veya afrikali devrik prens mi ki size fazladan para versin?

  bak o prens de pek guvenilir degil; bana guvendigi icin kara parasini benim hesaplarima aktaracakti. bende hesap numaralarimi ve bu islem icin gerekli dosya masrafini yolladim. hala parami bekliyorum. herhalde bu islerle ugrastigi icin irtibati kesti.

  bulgaristan'dan gelen cagri ile tanistigim, pasaport ve ucak biletleri icin para yolladigim sevgilim ile beraber bu parayi yiyecegiz. yalniz afrika'daki para gelmeden kiz gelirse diye endiseleniyorum biraz.
 • (bkz: #75114416)
 • çiftlikbank ile milli duygularımızı sömürdüler gibi bir söz ortalıklarda dolanıyor. asıl bu sözü söyleyenler milli duygular ile oynuyorlar. bizde milliyiz. dinimizi, vatanımızı, bayrağımızı, askerimizi falan seviyoruz ama para kaptırmadık. bu tür şeylere bulaşmadık. bu sözler ile akıllarınca devletten zararlarını koparmaya çalışıyorlar.
 • ya amk oturduğum yerden bir koyup beş alacam diye hayal kur, çevreni ikna et, mağdur olurken başkalarını mağdur et; sonra da götüme girdi diye ağla...
  amk oğluna desen ki; git eşine dostuna, ihtiyacı olana para ver yok diye ağlar.

  ama çalışmadan para gelsin. iyi ki gırtlağa kadar koymuş tosuncuk.

  tanım: zerre üzülmediğim, koyup geçmiş dolandırıcı şirket.
 • alın teriyle para kazanmaya çalışan insanların safiyetini bozan olay.
 • yeni stil tokatçılık zinciri.

  nasıl bu kadar üye topladığına, bunlara nasıl para kazandırdığına ve toplam vurgunun aslında ne kadar çok olabileceğine dair bir teori:

  (bkz: #75115374)
19 entry daha