şükela:  tümü | bugün
  • "aleykumselam jamesharden

iyi niyetlerin için teşekkür ederim, montevideo'da lüks bir restoranda değilim, uruguay'da lüks bir restorandayım burada bir yemekler var allah seni inandırsın yemeğe doyamıyorsun. hepsinden azar azar söylüyorum, hepsinin tadına bakıyorum. bunu söylemek için yazdım, öptüm kibs bye."

tosunun cevabı ortalama olarak yukarıdaki gibi olacaktır.
  • oysa çiftlik bank ın içimi ferahlatması gerekiyordu.
  • meğer adam 2 ay önce kripto para işine de girmiş oradan da kim bilir ne kadar kişiyi tokatladı. baksanıza şu sevimliliğe, yanaklar şişko, tombik, konuşurken insanı büyüleyen bir karizması var. * sanki dolandırıcılık için özel yetiştirilmiş gibi.
  • aleykümselam kardeşim.
    paraya sıkıştım, bana bi 10000 dolar gönderebilirmisin.
    ilk fırsatta sana 20000 dolar ödeyeceğim güven abine.
    küçüklerin gözlerinden öperim.
  • “sevgili tosuncuğum bir facebook’unuz vardı, epeydir eğleniyorduk bakıp bakıp, lütfen tekrar açın sayfayı. vatan millet aşkıyla yanıp tutuşan, büyük resmi gören müritlerinizin yorumlarını çok özledik.”

şeklinde benim de kendisine yazmak istediğim açık mektup.
  • uruguay pavyonlarında organik direk dansı yaptırırken mektup okumam ben zannımca. şahsi fikrim.
  • ''mektubuma iban numaramla son verirken cavani'nin ellerinden muslera'nın gözlerinden öpüyorum'' şeklinde bitmesi gereken mektuptur.
  • muhtemel cevap şu şekilde;

"v.a.s ve rahmetullah kardeşim,

ben mehmet abin, abilik nedir çok fazla bir şey bilmiyorum çünkü daha 25 yaşındayım ve daha sakalım neyin bile çıkmamış daha oğlum görmüyor musun ne abisi? senin gönderdiğin paralarla alaca ineği, honamlı keçisi, kafkas arısı falan almadık, ben düz kuzu, koyun ve danadan başka hayvan bilmiyorum hayatımda da görmedim hiç. honamlı keçisi ne amk? yem için 7500 lira yatırmışsın zamanında şimdi baktım geçmiş işlemlere, ben o 7500 lirayı sahte pasaporta bastım birebir olsun diye böyle bir meblağ verdim normalde 1000 liraya da yapıyolar yani. arkadaş var renkli fotokopiyle de yapıyor ama işim garanti olsun istedim. bunun dışında montevideo'da değilim uruguay'da bile değilim, güney amerika'dayım ama nerde olduğumu söylemem için bir trabzon bileziği daha bozdurup parasını bitcoin olarak yollaman lazım çünkü yurtdışından konum atınca çok yazıyor, bunu da sana kitlemek isterim. zaten buralarda fazla kalmayacağım hesaplamalarıma göre 10 yıl çalışmadan bu parayı zor harcarım o yüzden bende kısmıyorum bir daha mı geleceğiz ulan dünya ya diyerek günde 20 bin tl civarı bir harcama yapıyorum. neyse ben bir 10 sene sonra yine gelecem, siz bilezikleri hazır edin, bu sefer bozdurmanıza gerek yok ben alırım burda altını daha yüksekten bozuyorlar . bak şimdi yazarken yeni bir fikir geldi aklıma altın bank diye sen buna bir 10 tane bilezik yatır ben burada yüksekten bozup satayım kâra 40% ortak ol. hatta diğer keri..arkadaşlarada söyle onlarda toparlasınlar biz birlikte güçlüyüz bunu sakın ama sakın unutma kardeşim!!!!!bir. ben şimdi çıkıyorum altın piyasasını bir kolaçan edeyim oradan sana dönüş yaparım ama sen bitcoin işine de gir bak çok büyük paralar kazancaz beraber. bitcoinleri de benim walleta yollamayı unutma. selametle kardeşim"

olması gerekendir.