şükela:  tümü | bugün
  • çok ayıp eden tiptir:)
  • kolay yoldan parayı vurmak istenlere ve ava giderken avlananlara bakıp çekirdek çitleyen insandır.

aynaya baktığımda gördüğümdür.*
  • benimde aralarında olduğum tiptir. ne yalan söyleyeyim ne bunlara nede fadıl mağdurlarına üzülmüyorum.
  • normal şartlarda bir insanın başka bir insana böyle bir davranış sergileyeceğine inanmıyorum. ama "yapmayın güzel kardeşim, böyle bir kazanç sistemi yok, sonunda patlar" dediğimde bana;
    - vatan haini, ülkenin gelişmesini istemeyen yobaz, dış güçlerin maşası...
    gibi bir çok hakaretler yağdıran olunca ben de duyduğum anda derin bir ohhh çektim. bu oh biraz "oh olsun" biraz da etrafımda olan ve beni sürekli katılmam için baskı yapanlardan kurtulmamdan gelen "oh" sesiydi.
  • benden bahsedilmiş :) etrafına hava atmak için kolay yoldan zengin olmaya çalışanlardan zerre haz etmiyorum. eğitim seviyesi ne olursa olsun aklını kullanamayan insanlara mağdur deyip durmayın. bu insanlar mağdur değil acizler...
  • oh olsun.
  • oh demiyorum sadece "garip geliyor".

ilk gördüğüm gün adı geçen "tosun"u lan bu bebede hiç de dolandırıcı tipi yok, nasıl dolandıracak acaba diye hayıflanmıştım. tosun mutlaka dolandıracaktı ama tipi daha çok hafızlık kursuna giden ergen bebesi gibiydi.

bana garip gelen durum. ilk görüşte anlaşılan bir duruma milyarlar yatıran arkadaşlar o kadar parayı kazanmış ve dolandırılırken, ben günde 10 saat çalışıp adamların gömdükleri paranın onda birini yapamıyorum anasını satayım. bu durum garip geliyor bana.

bu dayıların durumu galiba ha'dan gelen hu'ya gider durumu.
  • az önce okudum bir yerde. 500 tl verin çiftlik banktaki paranızı kurtarın diye akıl küpü biri,bir sürü mağduru!!! yine dolandırmış. oh olsun bile az bunlara. allah akıl fikir versin
  • bu benim. dünyada bu kadar salak bir güruhun benim ülkemde olması da beni ayrıca üzüyor.

keyfim gelsin diye çiftlik bank mağdurları grubuna girdim, mehmet aydın'ın yeni ses kaydı dolaşıyor diye bir söylenti yayılmış. aydın güya " şirketin bazı çalışanları şirketi hortumladı, ben de burada hapis yatıp insanları mağdur bırakmaktansa yurt dışında daha çok çalışıp herkese hakkını geri vericem" demiş. şu an döne döne bu kayıt dinleniyor-aranıyor. sanıyorum bu boss tam olarak kesilemedi. "not even my final form" diye çıkması yakındır.

işte söz konusu ses kaydı: https://www.youtube.com/…?v=knsggwnb52m&app=desktop