şükela:  tümü | bugün
  • çiftlik banka üye oldum çünkü...
    https://youtu.be/krrv8-g9vtu

- neye güvendiniz, sizi inandıran burda ne oldu?
    - üye sayısına baktık, bu kadar insanın aptal olamayacağını düşündük.

aferin iyi düşünmüşsün, otur sıfır.
  • malsın.
  • damarlarımda tarih boyunca hazıra konma ve çalışmadan kazanma ateşiyle yanan şark kurnazı kanı akmaktadır.
    pişmanım, ama gerekirse gözümü kırpmadan yine yaparım.
    kader utansın ...
  • kısa yoldan parayı bulmak istedim , çünkü çalışan herkes aptal ama ben uyanığım , o şişkoya nasılda bağlandım hesapsızca umarsızca inandım o tombalağa şimdi bizi göt gibi ortada bıraktı yazıklar olsun gelen giden bizi kandırıyor , ve ben akıllanmıyorum çalışmak biriktirmek koşturmak bana göre değil ben avantadan para bulmak kısa yoldan köşeyi dönmek istiyorum hepsi bu
  • ablanın ölçü birimini merak ettiren bir video linki var
    "bu kadar insanın aptal olamayacağını düşündüm" demiş abıla.
    10 kişi aptal
    100 şapşik
    1000 aslında çalışsa yapar
    10000 gafalı çocuklar bunlar
    23.669.993 dünya bizi kıskanıyor
    gibi
  • kolay yoldan para kazanma kaşıntısı tuttu..düşündüm taşındım kaşındım..evet kaşındım ben!bu vatandaşların çocukluğuna inmek lazım..kesin 11 yaşına kadar ayakkabılarını anaları bağlamıştır.ne güzel ya..paraları cukkalarken sorun yok..zat-ı muhterem ortadan kaybolunca beeeee..maydonaza kırt kırt..paraları benle paylaştın mı da acını benle paylaşçan?hadi yavrum başka kapıda ağlayın..
  • çünküsü gayet açıktır: "sistem batmadan biraz da ben sikerim diye düşündüm. dayıoğlu daha altı ay batmaz o zamana kadar paranı çıkarır kar koyarsın dedi. hatta sisteme destek olsun da kendi param batmasın diye bi dolu yalanla arkadaşlarımı da üye ettim. batarsa onlara batar diye düşünüyordum. sonra sistem çabuk battı, param içerde kaldı. mağdurum."