şükela:  tümü | bugün
  • çocukluktan beri sahip olduğum berbat bir alışkanlık. büyüklerimin iddia ettiğinin aksine yıllardır gözlemliyorum henüz götümde kurt çıkmadı. lakin reflü oldum, sebebi bu alışkanlık sanırım.
  • (bkz: 3 ayda nasıl kurt sıçılır)

tanım : ara ara benim de zevk aldığım bir eylem. fakat her türlü hastalığa açık olduğundan yararı tokluk dışında olduğu söylenemez.
  • (bkz: bilocan)
  • türk tipi sosis üretiminde ısıl işlem uygulanması sebebiyle, parazit konusunda daha güvenilir olmasından daha çok endişelenmesi gerekilen nokta; içerdiği yağ oranı ve kalorisi bakımından kalp ve damar sağlığını riske atmaktır.
  • önce dış kısmı kemirilip, en son geri kalanı yenilirse keyfi daha çok çıkan zararlı beslenme.
  • götünüzde kurt çıkmasına vesile olacak beslenme biçimi

bence yiyin ancak, popişinde kurt var sanır videosu yapanın ağzını yüzünü sikerim!
  • ucuz sosislerle yapılmasını tavsiye etmediğim eylem. aslına bakarsa hiç sosis yemeseniz daha iyi, ama madem yiyorsunuz kalitelisinden alın. 2 3 liralık sosislerin içinde kemik, gaga gibi şeylerle karşılaşabilirsiniz. pişirerek bile yeseniz acayip formlara giriyorlar. markasını bilemeyeceğim ama uzun ve kahverengi olan sosisler gayet iyi.

ulan değerlendirme yaptığım konuya bak amk shfjdnfm.
  • sevdiğim beslenme türüdür henüz hic kurdum olmadı.
  • a101deki cayır cayır yenirken bimdeki pişşede yenmez.
  • o sosislerin nasıl yapıldığını bir kere bile görmüş olanın yapmayacağı eylem.
    nasıl üretildiğini bilen çiğ yemeyi bırak sosis reyonunun yanından bile geçmez.