şükela:  tümü | bugün soru sor
 • geçenlerde televizyonu zaplarken denk geldiğim, güzel olduğu kadar da başarılı bir spiker hanım kızımız. dünya ekonomi tv kanalında ekometre adlı programı sunuyo kendisi. sayesinde benim gibi ilgisiz alakasız biri bile oturdu, ekonomi programı seyretti lan öyle diyim. tez zamanda keşfedilip ntv veya cnbc-e gibi kanallara geçmesi sürpriz olmaz açıkçası. zira kendisi bir banu güven, bir sine büyüka ya da bir tuba dural veya dilara gönder ekolünün çıtasını* yükseltecek kapasiteye sahip...

  söz uçar yazı kalır kardeş, boş boş konuşacağına link ver diyen varsa da buyrun; bu bir, bu da iki...
 • şimdilerde a spor kanalında program sunan bayan kişi. vazifesinde hiç fena değil. ayrıca görüntüsü itibariyle (bkz: özge özsağman) ı andırıyor.
 • a spor'da spiker. soğuk bir görünümü olsa da oldukça samimi buldugum hatun. ciddi görünse de eğlenceli birisi gibi geliyor bana. fiziksel olarak da tam benim tipim. okuyosan yesillendir kız :)
 • gelmiş geçmiş en güzel ve en underrated tv spikeri'dir.
 • cumartesi sabahı 7'de spor haberleri sunmaya başlayan, hoş görünümlü, akıcı konuşan, akıllı sorular soran ve arada şaşırtıcı yorumlar katan bir bayan spor spikeri.
 • a spor ekranlarında spor programları yapan spiker ve fiziksel olarak tatlı, evlenilebilecek kadındır.
  sanırım bilinçaltım bu hanımefendiye bakınca bana birisini çağrıştırıyor.
  allah sahibine bağışlasın diyelim o zaman madem.
 • a spor'da spikerlik yapmaktadır..

  programlarında özellikle izleyici mesajlarına da yer veren biri. ancak allah için birisi kendisini uyarsın, yorumculara izleyicilerden gelen soruları seçerken bunları bi' beyin süzgecinden geçirsin.. soruların %90'ı saçma sapan oluyor çünkü.. misal;

  karşısında bülent timurlenk var diyelim ve gs üstüne konuşuyorlar.. işte adam iki saat gs'nin artılarından eksilerinden bahsediyor, takımın kötü gidişinden vs vs o sırada çiğdem ceylan araya giriyor..

  "ahmet bey'in bir sorusu var, öncelikle kendisine teşekkürler.. ahmet bey diyor ki; bence bu hafta galatasaray forveti şov yapacak ve eleştirilere gereken cevabı verecektir. gençlerbirliği maçında en az 5 fark bekliyorum." sonra yüzünde şöyle bir ifade beliriyor ":))))))))))))))))))))))))))" ardından devam ediyor.. "evet, sayın timurlenk siz ne diyorsunuz bu konuda? sizce galatasaray 5 fark atabilir mi?"

  haliyle karşısındaki adam da paralize oluyor. içinden küfürü bastığına ise kesin eminim. lan adam daha iki saniye önceye kadar 2 saat gs'nin ne kadar kötü durumda olduğunu anlatmış.. dalga mı geçiyorsun?

  bu ve benzeri inanılmaz saçma sorular soruyor hiç durmadan programlarındaki konuklara..
 • underrated kelimesinin vücut bulduğu spor spikeri.

  a spor yerine ntvspor'un spikeri olsa sayfalarca entry sahibi olurdu. hele hele, trt spor'un konuşmayı bilmeyen adamlar grubu ile kıyaslanırsa spor bilgisi ve kendini ifade etme becerisi ile bir ilahe konumuna geliyor.
 • a spor'un sevimli mi sevimli, tatlı mı tatlı cici sunucusu.
 • " estetik nedir ve neden yapilmamalidir ?" ın net cevabidir...