• artık ankara'da da şubesi olan ciğercidir. balgat'da ömer seyfettin lisesi karşına konuşlanmıştır. yılların "hacı bundan ankara'ya açıcaksın. usta'yı, şalgamı, lavaşı mersin'den getireceksin, köşe olursun yeminle " geyiği gerçek olmuştur.

memleket hasreti çekenlere, gerçek ciğer şiş yemek isteyenlere o ezmeyi özleyenlere duyurulur.

not:fiyatlar mersin'e göre pahalı tabi. bir porsiyon(10 şiş) et-ciğer çöp şiş 15tl.
  • ankara'da şubesini açarak biz mersinlileri sevinçten çılgına çeviren ciğercidir. henüz gidip test etmesem de, her istediğim an gidebilecek olma fikri bile zevkten dört köşe ediyor.
  • vedat milor 'un ziyaret ettiği mekanlardan biri. zamanında ben de çok severdim. ama sonra bi şubeleşme olayına girdi. zaten vedo abimiz de direk notu verdi: sanırım buzdolabında bekletiyorsunuz ciğerleri? apo'dan cevap "evet" . vedo: "buzdolabında bekleyen ciğerin tadı bozulur"

maalesef vedo 'nun dediği doğru. ciğerci arkadaş diye bir yer var. mersin 'e gidince orayı tercih ediyorum.
  • balgat'ta ki şubesinde hayatımdaki en leziz çop şişleri yediğim yer. herkes oğle vakti neden takım elbiseli, bu şişler neden bu kadar uzun diye duşunduren yerdir alakasızca ki, hepsinin bir nedeni vardır.
  • mersinde ciger yenebilecek ve bundan buyuk keyif alınabilecek sevilesi mekan. sabah kahvaltısında ciger durum ve cayla yapmak icin mersinde tek gecilebilecek mekan
  • pozcu şubesinde yabancıyı hemen tanırlar.
    boyu kadar şişlerden ciğerleri çıkarmaya çalışırken ciğer yerine sağ ve sol tarafta oturan kişilerin gözünü çıkarmanızdan korkan çalışanları, yardım için hemen yanınızda biter, bir yandan kimseye zarar vermeden işlemi tamamlarken bir yandan da sorarlar :
    "abla ilk galiba?"
    ikinci gidişte bitişik değil de araya bir insanlık açıklık bırakarak oturturlar masaya, acil durumda yardıma koşacak kadar uzakta durup şişlerle cebelleşmenizi seyrederler.
    iyi niyet sezdim. ben sevdim.
  • ankara şubesinden 15 dakika önce çıktığım, lezzetine doyamadığım ciğerci. yiyorsun geliyor, tabak boşalıyor doluyor. mutlu mideler, mutlu bireyler
  • mersin'in en bilinen kebapçılarından biridir. iftar yapıp, doyasıya yemek için idealdir. çalışanları sıcaktır, boşalan ezme, salata tabaklarını hemen doldurmaktadırlar. büyük şehirlerde salatanın bile paralı olduğunu kabul edersek bu ayrı bir güzelliktir. fiyatlar da gayet makuldür, mesela 10 şiş kuşbaşı 12 tl yanında sınırsız lavaş ezme, salata vs. tabi bizim lise yıllarımızda öğrenciye özel indirimleri vardı ki yine büyük şehirlerde öğrenci sikme odaklı esnafın olduğunu kabul edersek bu da bir ayrıcalıktır. mersin'e gelindiğinde bir uğranılmadan gidilmemesi gereken yerdir, gelin gerçek kebaptan feyizlenin.
  • diyarbakır’da mekan açsa 2 haftaya batacak ciğerci. yenilen şeye ciğer demek çok zor.
  • bugün şirket yemeği yediğim mekan, tıklım tıklım ve iğne atsan yere düşmez. mezeler başarılı, dolu dolu geliyor ayrıca porsiyonlar doyurucu, ben karışık yaptırdım, gayet güzeldi, o yoğunluğa rağmen baya hızlı geldi, ayrıca önden içtiğim çorbada gayet başarılı idi. f/p olarak kesinlikle öneririm
hesabın var mı? giriş yap