şükela:  tümü | bugün soru sor
 • edirne'de selimiye camii'nin az aşağısında bulunan, aşağı inerken sağda konuşlanmış mükemmel ciğerci. kapıda sizi güleryüzleriyle karşılıyor sahibi bahri bey. ilk başta tereddütle giriyorsunuz "acaba koca edirne'de onca tarihi ciğerci varken yanlış yere mi geldik" diye. fakat içeri girdiğinizde tüm tereddütleriniz ortadan kalkıyor.

  ağızda lokum gibi eriyor bu adamların ciğeri, tek kelimeyle mükemmel. bunun dışında işkembe çorbası ve cacıkları da zaten muazzam.

  salaş mekan sevenler için her şekilde önereceğim bir mekan burası, zaten içeri girdiğinizde pek çok ünlünün fotoğrafını görüyorsunuz.

  http://bahribey.com/
 • "edirne'nin meşhur ciğercisi bahri bey edirne'de" şeklinde saçma bir sloganla reklam veren ciğerci. edirne'nin meşhur ciğercisi ise zaten edirne'de olması gayet normal. ha yok yozgat'a yeni şube açarsa o zaman "edirne'nin meşhur ciğercisi bahri bey yozgat'ta" dersiniz. reklamın kötüsü olmaz diye düşünüp, mantığı bir kenara atmışlar sanırım.
 • edirneli değil aslen tokatlıdır.
 • meşhur edirneli ciğerci, ciğerci edirneli bahri bey edirnede.

  esas sloganı bu olması gereken mekan.
 • bahri bey bu ülkenin gerçeklerindendir. her hareketi reklam kokar. kendileri esnaf olmak için doğmuş. yaptığı işe aşık olan biridir. ciğerle yatar ciğerle kalkar. her müşterisini sırıtık bir ifadeyle kapıda karşılar. hatta ciğerle ilgili bir şarkı bile hazırlatmıştır. şarkıyı bir kere dinledikten sonra insanı hipnoz etme özelliği vardır. bir de bu şarkıyı bahri bey mekanında ciğer yiyerek dinliyorsanız, ruhunuzun arşa yükseldiğini hissedersiniz.
  ciğer şarkısı