şükela:  tümü | bugün soru sor
 • adı : metehan
  yaşı : 13
  ilgi alanı : html, asp,php,icq,
  sitedeki görevi : hack,güvenlik,crack
  icq : 100000001
  e-mail : mail@cigicigi.com

  adı : hakan
  yaşı : 16
  ilgi alanı : hack , güvenlik , design , uploader
  sitedeki görevi : hack,güvenlik,arsiv,crack,html,cgi
  icq : 757572

  adı : terbiyesiz
  yaşı : 14
  ilgi alanı : hack , güvenlik , design , icq
  sitedeki görevi : güvenlik , arsiv
  icq : 10500000

  gibi internet kafe gençlerinin yaptığı, içerik olarak olmazsa olmazlardan "programlar, hack, crack, müzik, komedi, playstation, chat, counter-strike, destek" bölümlerini barındıran lüzumsuzlar lüzumsuzu site.

  (bu başlığın açılmasına ne gerek vardı denilirse de, "13-14 yaşlarındaki gencecik dimağların asp, php, güvenlik vesair konuları anne karnında öğrenmelerine, bu işin sırrına vakıf olduklarına işaret edilmektedir" yanıtı alınır)
  *
 • buyuklu kucuklu "bu isler zordur özveri ister hatta özveriden fazlasini ruhunu ister.." yazisini gorunce oeh dedigim site.
 • (bkz: cigi cigi)
 • mükemmel!

  [ dur "stop" dinleyin ]
  [ cigicigi geldi geriye]
  [ yoksa sizde mi? anlamadiniz ? ]
  [ bu ne diye ? ]
 • hala duruyor mu diye merak edip yıllar sonra tekrar girdim. onuncu yaşlarını kutluyorlarmış, neredeyse sözlük kadar eski ve hala ayakta. bir de tshirt bastırmışlar onu satıyorlarmış. içeriği pek dolu olmasa da takdir etmemek mümkün değil yayın hayatlarını sürdürmelerini...
 • internette bir numara rakibi yoktur oh cigi cigi vah cigi cigi diye sözleri olan eğlenceli bir de cingili vardır.
 • tee ortaokuldayken moderatör olmuşutum php bölümüne. aşırı php bilgim yoktu ama millet zaten forum kurmayı falan öğrenmek istediği için problem de yaşamıyordum pek. adminin avatarı paso yürüyen bir çöp adamdı falan. o zamanlar güzeldi, şimdi tadı var mıdır bilemiyorum.
 • kurucusunun ismi kürşat olup marmariste ikamet etmekte olan hack sitesi.
 • gençlik hevesi, bir dönem cracks&serials ve yeni başlayanlar bölümü moderatorlüğü yapmıştım. genel anlamda pek bir şey öğrenip öğretemeseniz de, seviyeli denebilecek bir ortamı vardı. hele ki o yaşlar için çok keyifliydi. tabii yıllar geçince hack in ne demek olduğunu, bizden uzak olması gerektiğini öğrendik, o defterleri kapattık.
 • her asil türk genci gibi benim de başımdan hekırlık deneyimi geçti. cehennem.com da takılırken bile bu cigicigi bok gibi bir siteydi, kimse beğenmezdi. sonra bunlar tasarım değiştirdiler, forum kurdular. repository'den bir komüniteye geçmeleriyle beraber alt sınıfın odak noktası olmaya devam ettiler. nedense söz hep nooblara düşüyordu bu sitede, ne sorulursa sorulsun konunun "abi 6lı var mı" ya geldiği bir yerdi. o zamanlarda pek aktif olduğumdan biliyorum ki içerisinde kodlamayla ilgili hiçbir şey paylaşılmayan tek komüniteydi.

  funguskid vardı, turkojan'ı yazıp bağışlamıştı bu siteye. bana beta rev'lerini atardı. sonra para kazanmaya çalıştılar ama sonucu nedir bilemeyeceğim.

  bir de benim yazdığım bi icq hack suite paketi vardı, aylarca "peç olm o peç, bi olayı yok" diye söylendiler ama uin'lerinin infolarında adımı görmeye doyamazdım, keh keh keh.