şükela:  tümü | bugün
 • nereye başvursam "hanımefendi biz özele karışamayız"diyorlar.
  sizden medet umdum galiba,böyle başlıklar açılınca sözlük yazarları örgütleniyordu,yardımlaşıyordu filan ama benim çığlığımı sadece bir yazar duydu.*
  arkadaşlar koca hilton otel'in yetkilisi param yok diyerek havuzuna engelli asansörü yaptırmıyor,bir şey yapalım,fikir verin lütfen
  (bkz: bir engellinin sivas hilton garden inn şikayeti)
 • duyarlı sözlük yazarları nerede kaldı dedirten feryattır.
 • ekşi sözlüğü çığlık atma aparatı sanan yazarın feryadı.

  yasal yollardan o otele engelli asansörü aldırma hakkınız varsa hakkınızı kullanırsınız. ama burada o otelin ticari itibarını zedelemek ve otel yönetimine baskı yapmak; bir nevi topluma linç ettirmek maksatlı davranışlara girişmek bence duygu sömürüsüyle işini gördürme çabasıdır. yasal mevzuatı bilmiyorum, talebinizi bildirmişsiniz, nezaketen uygulanmalıydı ama uygulamamak şu kapital sistemde ticari işletmenin insiyatifinde diye düşünüyorum. o asansör takılsaydı "sivas hilton garden inn memnuniyeti" başlığı açacağınızı sanmıyorum.

  hilton garden'da çalışmıyorum, hilton oteller zincirinin herhangi bir parçasında bir gün dahi kalmadım, umarım iyileşme ihtimaliniz vardır ve iyileşir, ayağa kalkarsınız.

  büdüt : acımasız değilim, realist olarak yaklaştım. biraz araştırdım ama bu asansörlerin fiyatını bulamadım. elektrikle çalışmayan ve basit görünümü olan asansörler de mevcut ve fiyatının aşırı pahalı olacağını sanmıyorum. ürün alınıp karşılığında ücretsiz konaklama ve yüzme talebinde bulunulabilinir. bunu kabul etmeyeceklerini sanmıyorum.
 • iksi sizlik'i ciglik itmi ipiriti...

  de suradan siktir git lan! angut!
  got lalesine bak, 56 tane entry yazmis hepi topu, bir engellinin yardim cigligiyla "ama ben realistim" diyerek tassak geciyor. sikerim senin realizmini. bir de belirtmis "sanmiyorum, sanmiyorum, sanmiyorum." sen kimsin lan?

  duymadik bacim, kusura bakma. ozur diliyorum sahsim adina. bize bir link, bir mail adresi sagla, destek mail'i atalim veya form dolduralim. bir seyler degisir ya da degismez.

  tanim: bir yazarin hakli isyani.

  ek: ayni arkadasin diger birbirinden guzel, her daim gercek hakliyi ve magduru yerden yere vuran, etrafindaki nemli pecetelerden kule yaptigi klavyeyle yazdigi diger girileri gormek ister misiniz? buyrun: https://eksisozluk.com/biri/societty
  cunku o societty, cunku o sol monitordeki pornhub'a sol eliyle saksaklarken sag monitordeki eksisozluk'un ortasina sag eliyle yazarak sicabilen biri.

  ek2: 5 dakika icinde bana tehdit mesaji atacak muhtemelen. bana en son bu sekilde mesaj atan arkadasi, 15000 kilometreden guzel benzetmistim. deneme aslanim.

  ek3: https://hizliresim.com/akgg0q