şükela:  tümü | bugün
  • * antalyaspor eski başkanı ve antalya büyükşehir belediyesi encümen üyesi olan antalyalı iş adamı
  • (bkz: yörükoğlu)
  • izmir marşı ve mustafa kemal'in askerleriyiz tezahüratından rahatsız olmuş, antalyaspor başkanı.

alya market zinciri ve yörükoğlu'nun sahibidir. söylüyorum ki, hiçbir ürününü almayınız.

(bkz: antalyaspor yönetiminin izmir marşı açıklaması)
  • https://m.haberler.com/cihan-bulut/biyografisi/
    --- spoiler ---

2003 yilinda ak parti'de siyasete atildim.
    --- spoiler ---
    bu cumle,tum olayi acikliyor heralde.
    (bkz: antalyaspor yonetiminin izmir marsi aciklamasi)
  • "siyaset yapmayın" deyip siyasetin tillahını yapan akp'li.

izmir marşı mevzusunda resmen sıvamıştır son açıklamasıyla.

"tribünlerde; "enflasyon düşer, hükümet düşer, antalyaspor ... düşer" şeklinde başlayıp, izmir marşı’yla devam eden siyasi sloganlarla kırmızı - beyazlı camiayı siyasete alet etmek isteyenlerle mücadelemiz sonuna kadar sürecektir."

http://www.antalyaspor.com.tr/…ur_2018-05-08_183952

türk futbolundan bu kadar uzak olup da sırf parası var diye "başkan" olununca böyle oluyor işte.

bak cihan bulut efendi, "enflasyon düşer, hükümet düşer, xyz nah düşer" tezahüratı 80'lerden beri anadolu kulüpleri tribünlerinde seslendirilir.

burada "hükümet düşer" lafzına takılmışsın belli "enflasyon düşer" lafını ne yapalım? sen şimdi "enflasyon düşmez" mi demek istiyorsun? sayın cumhurbaşkanımızın enflasyonla mücadelesine inanmıyor musun?

"izmir marşı'yla devam eden siyasi sloganlar"

hımmmm

yörükoğlu başlığına da yazdım, ben ki sırf antalya markası diye yörükoğlu marka süt ve süt ürünleri alma gayretinde adamdım ama sizin gibi buluttan nem kapmaya meyilli atatürk alerjisi olan adamlara benim param nasip olmaz bundan sonra.

"izmir marşı'yla devam eden siyasi sloganlar"

2014 yerel seçimleri öncesinde antalyaspor'un akdeniz üniversitesi stadı'ndaki maçlarına gelip bazı tribün gruplarıyla siyaset yapmak "tribünde siyaset yapmak" olmuyor ama "izmir marşı" siyasi slogan oluyor öyle mi?

sen mücadelene devam et cihan abi, milletvekili adaylığın kesinken üstünün nasıl çizildiğini antalya'da herkes biliyor ama sen üstünü çizenlere yaranmak için bu tip saçma sapan işlere girişmeye devam et.