şükela:  tümü | bugün
  • beyoğlunda imam adnan sokakta yer alan jülien bar da cuma cumartesi akşamları söylediği şarkılara eşlik etmekten zevk aldığım; özellikle söz ve müziğini kendisi yazmış olduğu "sır" isimli parçasını pek bir beğendiğim sanat kişisi.

gidip dinlemenizi öneririrm ancak uyarmalıyım ki jülien bar fiyat açısından biraz pahallıdır.
  • arkadaşım diye söylemiyorum, kendi albümünü kendi hazırlayabilecek kapasitede bir insandır. yazar, besteler, çalar, söyler ve bunları çok da güzel yapar.

spoiler

sen suyum ekmeğim
    sen ruhum herşeyim
    sen geceler boyu
    kadınım seviştiğim

end of the spoiler
  • sır adlı klibiyle yerinde göndermeler yapmış müzisyen..

zamanında kim 500 milyar ister 'de akne sorusuna cevap verebilmiş olsa çok önceden şarkılarına aşina olacaktık kim bilir*
  • çok yakında albümü çıkacak müzisyen.
    çıkış şarkısı olarak sevdiğim şarkılarından biri olan "sır" seçilmiş ve klip çekilmiştir.
    heyecanla bekliyoruz...
  • rock müzik yaptığını zanneden bir başka zat daha. klibinde çokça elektro gitar var ama hiçbirinin sesini duyamadık. daha çok keman ve nağmeli vokaller duyuluyor
  • yine eski arkadaşlarımdan gökhan türkmen'in de içinde bulunduğu 3 adım müzik bünyesinde ilk albümü (bkz: veya) adıyla çıkmış olan kadim dostum.

albümdeki her şarkı yıllardır çalıp söylenerek demlenmiş güzide eserlerdir. iyi bir müzisyen, çok da iyi kalpli, şeker gibi bir insandır.

albümü alıyoruz dediğinizi duyar gibiyim.
  • playback ile şarkı söyleyip kazananlara inat yılbaşında evinden canlı konser vermiş ve bunu sadece alçakgönüllüğüyle ve olağanca samimiyetiyle paylaşmış güzel insan. 2.klip senden önce'ye geliyor sevenlerine duyrulur.

not: devamını yazarım şimdilik dursun
  • ilk albümden ve kısa bir aradan sonra single albümüyle tekrar kulaklarınıza ve gözlerinize (yeni imaj) hitap etmek için dönmüştür.

muamma isimli yeni şarkısını beğeneceğinizden ve albümü alacağınızdan şüphem yok.
  • muamma diyerek kaldığı yerden devam etmektedir.
    sound olarak farklılıklar olsa da bildiğiniz cihan dabager yorumuyla yola devam.
  • bugün radyoda dinlediğim gülpembe yorumu ile beğendiğim sanatçı.

eve gelince aradım buldum. takdir edilesi ..

https://www.youtube.com/watch?v=ituyeil1n34